Kasia wylatuje z domu Wielkiego Brata! Fani są w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dom Wielkiego Brata przyzwyczaił nas już do tego, że dzieją się tam ciekawe rzeczy. Jednak ten tydzień wyjątkowo obfituje w atrakcje. Flagowy program stacji TVN7 cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród fanów zgromadzonych na portalach Facebook i Instagram. Zbierają się oni tam, by omówić to, co wydarzyło się w show w ostatnich dniach. A jest o czym mówić. Najpierw do domu Wielkiego Brata wprowadziły się nowe uczestniczki, potem okazało się, że do opuszczenia programu nominowanych jest aż 5 osób, później karnie dom opuściła Kasia. No i jest jeszcze Kamil Lemieszewski, który wydaje się być w niesłabnącej formie, jeśli chodzi o dostarczanie fanom tematów do spekulacji. A co nowego przyniosą dzisiejsze odcinki programu „Big Brother”, które TVN7 wyemituje 17 października?

Gdy na początku tygodnia do domu Wielkiego Brata wprowadziły się nowe uczestniczki, Ewa i Natalia, uwaga internautów początkowo skupiła się na tej drugiej. Zarzucali oni producentom z TVN7, że wpuścili do programu osobę, która wcześniej brała udział w obecnej edycji „Top Model”, zamiast dać szansę komuś zupełnie nowemu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Szok! Nie uwierzysz czym teraz zajmuje się Magda Gessler!

Czy 17 października poznamy tajemnice show „Big Brother”?

Czy Big Brother (17 października, TVN7) przyniesie odpowiedzi na pytania fanów obserwujących Instagram i Facebook? Co znowu zrobił Kamil Lemieszewski?
fot.: Kasia Strojek, screen/ Instagram

Jednak ostatecznie to Ewa znalazła się na językach widzów. Zawdzięcza to swojemu zachowaniu, bowiem już pierwszej nocy, po ostrej powitalnej popijawie, dziewczyna spędziła noc w łóżku… Natalii Dawidowskiej, która nie ukrywa swoje homoseksualnej orientacji. Ale to nie wszystko, bo ostatnio Ewa zbliżyła się do innego mieszkańca domu Wielkiego Brata. Jest nim Kamil Lemieszewski, a uczucie między tą parą wybuchło tak szybko, że fani zgromadzeni na portalach Facebook i Instagram zaczęli snuć przypuszczenia, że Ewa i Kamil znali się jeszcze przed rozpoczęciem programu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gwiazdor Rancza przeszedł trepanacje czaszki. Jego stan był poważny

Śledztwo przeprowadzone przez internautów ujawniło ciekawe połączenia między Kamilem i Ewą, którzy mają wspólnych znajomych, a nawet są razem na jednym zdjęciu! Czy jest to prawda, a TVN7 gra z widzami w nieczystą grę? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne – umieszczenie w domu Kamila Lemieszewskiego było strzałem w 10, bowiem budzi on zdecydowanie najwięcej emocji wśród fanów!

Kolejnym wartym odnotowania wydarzeniem było karne usunięcie z domu Kasi, która nie miała nawet szansy pożegnać się z mieszkańcami. Czym dokładnie zawiniła druga bliźniaczka? Tego nie wiadomo. Być może odcinki programu „Big Brother”, które zobaczymy dziś, 17 października, przyniosą odpowiedź na tę i inne nurtujące fanów show kwestie…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Wiśniewski i była żona razem?! Ludzie nie dowierzają
Julia Wieniawa ujawniła z kim się spotyka! Nie uwierzycie kto to jest
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Zmieszali ją z błotem
Doda pijana? Opublikowała erotyczny filmik! Ludziom opadły szczęki
Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,