Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!

7 odcinek nowego serialu stacji Polsat „Zawsze warto” już dziś. Co spotka Adę (Julia Wieniawa), Martę (Weronika Rosati) i Dorotę (Katarzyna Zielińska)? Jesteśmy już za półmetkiem, ale czy można liczyć, że pokręcone losy bohaterek zaczną się prostować? Pewnie nie, skoro niedawno Polsat potwierdził, że powstanie 2 sezon serialu.

Pogmatwane ścieżki życiowe, kobiety na zakręcie, droga pod wiatr – te trzy hasła chyba najlepiej obrazują fabułę serialu „Zawsze warto”, którego 7 odcinek wyemituje dziś stacja Polsat. Historia przeplatających się losów Ady (Julia Wieniawa), Marty (Weronika Rosati) i Doroty (Katarzyna Zielińska) zdobyła sporą popularność wśród widzów, bo z bohaterkami łatwo się utożsamić.

Czytaj też: Gessler zdradza tajemnicę. Było pikantnie i nieprzyzwoicie!

Mocną stroną serialu jest bez wątpienia motyw trzech kobiet, które choć z pozoru zupełnie różne, znajdują się w podobnym życiowym miejscu. Wszystkie przechodzą przemianę. To boli, ale zrywają z dawnym życiem i zaczynają oddychać pełną piersią. 7 odcinek serialu „Zawsze warto” pozwoli nam śledzić dalsze losy tych przemian.

Co przyniesie 7 odcinek „Zawsze warto”?

7 odcinek nowego serialu stacji Polsat „Zawsze warto” już dziś. Co spotka Adę (Julia Wieniawa), Martę (Weronika Rosati) i Dorotę (Katarzyna Zielińska)?
fot.: Katarzyna Zielińska, screen/Instagram

Ada – była dziewczyna do towarzystwa – ucieka od sutenera wraz ze swoim synem i ukrywa się w małym mieszkaniu swojego znajomego. Niestety atmosfera w kawalerce szybko ulega zepsuciu, bowiem mieszkańcy nie przypadają sobie do gustu i być może dziewczyna będzie musiała niebawem poszukać jakiegoś innego schronienia.

Marta – adwokat, która otworzyła właśnie swoją kancelarię – ma romans z Jerzym, który jest jednocześnie jej klientem. Pochłonięta jego sprawami zaniedbuje pracę nad rozwijaniem działalności, więc wkrótce pewnie będzie musiała wybierać. Co wybierze? Własną karierę i samodzielność, czy ukochanego mężczyznę?

Czytaj też: Kuba Wojewódzki napadnięty?! Poszło o politykę

Dorota – pani domu, wychowująca trójkę dzieci – kontynuuje karierę w banku, choć jest to nie w smak jej mężowi, który uważa, że powinna skupić się na tym, co robiła do tej pory, czyli na prowadzeniu domu. Konflikt małżeński nasila się i być może nie da się już odbudować zepsutej relacji.

Cokolwiek przyniesie 7 odcinek serialu „Zawsze warto”, możemy mieć pewność, że poskutkuje to demonstracją kobiecej siły i determinacji w dążeniu do celu, jakim jest szczęście i bezpieczeństwo – niezależnie od tego, jak każda z bohaterek rozumie te słowa.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Kurdej Szatan ma problem z alkoholem? Fani alarmują
Wieniawa zwyzywana w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości!
„Nie czuję tego”. Wielka wtopa u Wojewódzkiego?!
Polsat przesadził! Ludzie nie są wstanie tego wytrzymać!
Skandal w Big Brotherze! Widzowie są oburzeni

, , , ,