Doda pijana? Opublikowała erotyczny filmik! Ludziom opadły szczęki

Udostępnij:

Jak wiemy, Dorota Rabczewska przebywa obecnie na wakacjach w Tunezji, skąd raczy swoich fanów relacjami publikowanymi na portalu Instagram. Wokalistka zespołu „Virgin” znana także ze swojego udziału w telewizyjnych show „Bar” wrzuciła właśnie na swój profil filmik, który, jak wskazuje na to jego treść i opis, mógł powstać gdy Doda była pijana! Przynajmniej sama artystka tak właśnie zasugerowała w poście

Dorota Rabczewska lubi kontrowersje, a że jej życie uczuciowe ostatnio znormalniało, musi szukać innych pomysłów na dostarczenie bodźców swym fanom. W takich momentach na pomoc przychodzi Instagram, na którym wokalistka „Virgin” może bez skrępowania publikować co tylko zechce, bo wie, że tysiące wygłodniałych fanów tylko czeka na nowinki.

Czytaj też: Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!

Doda korzysta z tej możliwości chętnie, co rusz serwując obserwującym ją setkom tysięcy osób jakiś smakowity kąsek. Tym razem jednak gwiazda programu „Bar” przeszła samą siebie, bowiem do sieci wrzuciła skandalizujący filmik nakręcony w czasie wakacji. Widać na nim jak Doda – ewidentnie pijana – wije się w sugestywnych pozach i kusicielsko pręży ciało. Nie wiemy, co robi większe wrażenie – kusa, obcisła sukienka, którą gwiazda ma na sobie, czy to, że zdobyła się na odwagę, by opublikować tej filmik w sieci.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Pijana Doda będzie hitem sieci

Pijana Doda wrzuciła na Instagram erotyczny filmik! Czy Dorota Rabczewska, gwiazda zespołu "Virgin" i programu "Bar" tym razem ostatecznie przesadziła? "Bar" tym razem ostatecznie przesadziła?
fot.: Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień, screen/Instagram

Z podpisu pod filmem wynika jasno w jakiej sytuacji powstało nagranie. Doda napisała w nim, że w trakcie jego powstawania była pijana, ale to przecież jej prawo. Przecież jest na wakacjach. Po co jednak wrzucać tego typu film na Instagram. Zapewne chodzi o to, by nawet podczas jej nieobecności w kraju było o Dodzie głośno. I trzeba przyznać, że efekt osiągnęła.

Czytaj też: Jędrzejczyk dla zabawy naraziła życie własnej matki! Ludzie są w szoku

Pewne jest jedno – Instagram oszalał na widok Dody wykonującej taniec erotyczny, a z komentarzy wynika jednoznacznie, że fani Dody są zdecydowanie na tak. Czyżby Dorota Rabczewska szykowała się do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? To mógłby być hit!

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda u Wojewódzkiego. Szczere wyznanie o wierze i kościele
Michał Wiśniewski szczerze. Ciężko to przeżył!
Gessler zdradza tajemnicę. Było pikantnie i nieprzyzwoicie!
Kuba Wojewódzki napadnięty?! Poszło o politykę
Kurdej Szatan ma problem z alkoholem? Fani alarmują

, , , , ,