Wiśniewski i była żona razem?! Ludzie nie dowierzają

Udostępnij:

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski to dawne gwiazdy zespołu Ich Troje. Oboje przed laty byli małżeństwem, lecz ich związek zakończył się w 2011 roku. Po tym wydarzeniu Michał bardzo szybko znalazł pocieszenie u swojej ostatniej żony, którą była Dominika Tajner. Dziś Michał jest już w nowym związku, a przy okazji imprezy urodzinowej u przyjaciela mógł spotkać swoją trzecią w kolejności żonę. Według internautów Anna wcale się nie zmieniła. Jesteście tego samego zdania?

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski to dawne gwiazdy zespołu Ich Troje. Oboje przed laty byli małżeństwem,  lecz ich związek zakończył się w 2011 roku.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Wiśniewski bez wątpienia bardzo lubi prowadzić kontrowersyjne życie. Piosenkarz i przede wszystkim lider zespołu Ich Troje ma za sobą już cztery małżeństwa, a już na horyzoncie pojawiło się prawdopodobieństwo zawarcia piątego. Michał pod koniec września wziął rozwód z Dominiką Tajner, którą o swojej decyzji poinformował z dnia na dzień w marcu. Dziś piosenkarz spotkał na imprezie u przyjaciela swoją było trzecią żonę. Według internautów Anna Świątczak nic się nie zmieniła.

Czytaj też: Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!

Wiśniewski i Anna Świątczak wzięli ślub w 2006 roku w Las Vegas. Para poznała się dzięki zespołowi Ich Troje, gdzie Anna była wokalistką. Nigdy nie mieli dzieci, a ich związek zakończył się w 2011 roku. Po tym wydarzeniu Michał poślubił Dominikę Tajner, z którą de facto rozstał się dwa tygodnie temu. Aktualnie w mediach Anna i Michał bardzo rzadko wypowiadają się na swój temat. Wygląda na to, że byli małżonkowie po prostu nie interesują się życiem swoich ex.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Czytaj też: Jędrzejczyk dla zabawy naraziła życie własnej matki! Ludzie są w szoku

Michał Wiśniewski w latach 1996–2001 był żonaty z piosenkarką Magdą Femme. Ich małżeństwo było ukrywane przed mediami z obawy o rosnącą ówcześnie popularność zespołu. W latach 2002–2006 żoną muzyka była tancerka, choreografka i piosenkarka Marta Mandaryna Mandrykiewicz. W latach 2006–2011 jego żoną była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki, Etiennette Annę i Vivienne Viennę. 30 czerwca 2012 poślubił Dominikę, córkę Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

POLECAMY TAKŻE:

Doda u Wojewódzkiego. Szczere wyznanie o wierze i kościele
Michał Wiśniewski szczerze. Ciężko to przeżył!
Gessler zdradza tajemnicę. Było pikantnie i nieprzyzwoicie!
Kuba Wojewódzki napadnięty?! Poszło o politykę
Kurdej Szatan ma problem z alkoholem? Fani alarmują

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →