Serialowy Boczek już tak nie wygląda: co za metamorfoza!

Dariusz Gnatowski, znany jako Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich” schudł, metamorfoza jest niesamowita, jaka dieta mu w tym pomogła?

Dariusz Gnatowski, popularny Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich”, stwierdził, że jego nowa dieta przynosi bardzo dobre efekty. Schudł już ponad 25 kilogramów. Gnatowski walczy z cukrzycą od lat, choroba typu 2 znacząco utrudnia mu życie, a duża nadwaga nie pomaga. Dlatego teraz gdy aktor zaprezentował się w odchudzonej wersji, zrobił piorunujące wrażenie.

Metamorfoza jaką przeszedł serialowy Boczek powala!

Spektakularną przemianę ujawniono po raz pierwszy podczas gali Polsatu w zeszłym roku. Podczas prezentowania ramówki nie mogło zabraknąć także obsady kultowego, emitowanego już 20 lat, serialu „Świat według Kiepskich”. Piorunujące wrażenie już wtedy zrobił Dariusz Gnatowski, czyli popularny Arnold Boczek.

Gnatowski przyznaje od lat w wywiadach, że prowadzi walkę z chorobą, jest to cukrzyca typu 2. Były momenty, że choroba przykuwała go do wózka inwalidzkiego, gdyż nie był wstanie poruszać się o własnych siłach. Problemem była duża nadwaga, która przy cukrzycy jest jeszcze bardziej niebezpieczna.

Dariusz Gnatowski zdradza, jak w walce z chorobą pomogła mu dieta

Dariusz Gnatowski wyznał, że uratowała go specjalna dieta, dlatego na efekty nie trzeba było długo czekać. Na gali jesiennej ramówki Polsatu aktor pojawiła się w odchudzonej wersji i zrobił na zebranych piorunujące wrażenie. Gnatowski wyznał niedawno, że schudł już 25 kilogramów i na tym nie poprzestanie.

Dariusz Gnatowski dieta

Aktor największą popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Sympatyczny grubasek z piętra wyżej uwielbia jeść mięso, dlatego też jego marzeniem była praca w rzeźni, co też jest jego zawodem. Jak sam twierdzi, w jednym z odcinków, jest tam najszczuplejszym pracownikiem. Teraz, gdy widać efekty nowej diety, nie mamy wątpliwości.

Dariusz Gnatowski, znany jako Arnold Boczek z serialu "Świat według Kiepskich" schudł, metamorfoza jest niesamowita, jaka dieta mu w tym pomogła?
Dariusz Gnatowski, znany jako Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich” schudł, metamorfoza jest niesamowita, jaka dieta mu w tym pomogła?

źródło: Plotek

Polecamy także:

Andrzej Duda podjął decyzję: „Nie chcę narażać ludzi”

Płacą duże pieniądze jeżeli dasz się zarazić koronawirusem. Dołączysz?

Katastrofa w miejscu kwarantanny. Wielu zabitych i rannych

To może Cię również zainteresować:

Wszyscy płakali. Niezwykły gest twórców programu

Po śmierci Królikowskiego ujawniono prawdę! Nikt nie wiedział

Koronawirus w Polsce się rozprzestrzenia. Zobacz mapę zakażeń

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →