Wzruszające słowa Pazury. Tak aktor żegna swego mistrza

28 września 2019 roku zmarł jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, czyli Jan Kobuszewski. Do grona osób, którymi wstrząsnęła śmierć Kobuszewskiego zalicza się Cezary Pazura, który w krótkim, ale emocjonalnym wpisie opublikowanym na Instagramie pożegnał aktora uwielbianego przez pokolenia Polaków. Co zatem napisał święcący ostatnio sukcesy na YouTube Czarek, którego niebawem ujrzymy na ekranach w komedii „Futro z misia”?

Jan Kobuszewski to bez wątpienia jedna w największych gwiazd w historii polskiego kina. Niezapomniane role w filmach Stanisława Barei, czy zabawne skecze i piosenki w Kabarecie Starszych Panów, Kabarecie Olgi Lipińskiej a także kabarecie Dudek, sprawiły, że nie ma chyba w Polsce nikogo, kto nie myślałby z sympatią o nieodżałowanym panie Janie.

Czytaj też: Wielka niespodzianka w TzG! Tego nikt się nie spodziewał!

Są jednak osoby, dla których śmierć takiego aktora, jak Jan Kobuszewski, to coś więcej niż tylko odejście ikony. Dla wielu aktorów, zmarły niedawno artysta stanowił wzór do naśladowania, ponieważ był on dla nich mistrzem, którego tropem podążali wytyczając ścieżki własnej kariery. Jedną z osób, które mocno dotknęła śmierć Kobuszewskiego jest Cezary Pazura.

Kobuszewski umiera, Pazura żegna go na Instagramie

Zmarł Jan Kobuszewski. Cezary Pazura pożegnał uwielbianego aktora. Czy jego śmierć to cios dla aktora komedii "Futro z misia" i gwiazdy YouTube?
fot.:Jan Kobuszewski, screen/Instagram

Czytaj też: To co zrobił Wiśniewski zszokowało wszystkich! Mówiła o tym cała Polska

„Mój MISTRZ na zawsze. Żegnaj Panie Janie” napisał Czarek w emocjonalnym wpisie na Instagramie. Trudno się dziwić, że odejście Jana Kobuszewskiego to dla Pazury trudny moment, ponieważ sam będąc wybitnym aktorem komediowym z pewnością nie raz podpatrywał warsztat Kobuszewskiego i uczył się od niego tego trudnego fachu. Śmierć mistrza zawsze jest dramatyczną chwilą w życiu czeladnika. Na szczęście Pazura okazał się zdolnym i pilnym uczniem, co nie raz udowodnił na ekranie i na deskach teatru, a sam Kobuszewski z pewnością nie raz zaśmiewał się obserwując jego popisy. Komediowa sztafeta pokoleń trwa w najlepsze, o czym przekonamy się za jakiś czas, oglądając komedię „Futro z misia”, z Pazurą w jednej z ról lub wchodząc na jego kanał na YouTube.

źródło: Instagram

Polecamy:
Magda Gessler w głębokim szoku: Prawie umarłam!
Rafał Szatan będzie wściekły? Oto co zrobili twórcy TzG!
Grabowski krytykuje sytuację w Polsce. Padły mocne słowa
Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości
Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama

, , , ,