Chylińska zrobiła w urodziny coś niesamowitego. Przecieramy oczy

Metamorfoza jaką przez lata przeszłą Agnieszka Chylińska szokuje, teraz w 44 urodziny gwiazda znowu zaskakuje, na Instagram pokazała ciekawe zdjęcie. Fani byli kompletnie zaskoczeni.

Czytaj też: Wyciekł plan rządu na obowiązek noszenia maseczek. Wiele osób się wścieknie

Niedawno, bo 23 maja swoje 44 urodziny obchodziła Agnieszka Chylińska. Przez ostatnie lata wokalistka przeszła niesamowitą metamorfozę. Z buntowniczej i niepoprawnej gwiazdy rocka, stała się stateczną i pełną uczuć gwiazdą telewizji, ale ponad wszystko mamą.

Mimo, że media plotkarskie co rusz donoszą, że rozwodzi się ze swoim mężem to Agnieszka nie traci dobrego humoru i brnie do przodu. Gdy w świat uderzyła pandemia koronawirusa COVID-19, piosenkarka postanowiła mieć bliższy kontakt z fanami za pomocą mediów społecznościowych.

Na swoim profilu w serwisie Instagram, Chylińska zaczęła udostępniać nagrania, na których czyta swoją powieść dla dzieci. Jednak to co głownie przykuwało uwagę użytkowników to jej kolejne wymyślne stylizacje szykowane do nagrań.

W swoje urodziny Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami czymś szczególnym

Teraz z okazji urodzin Agnieszka Chylińska postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami i podziękować im za to, że wiernie towarzyszą jej od lat. Do tych podziękowań dołączyła także fotografię, na której zaobserwować można Agnieszkę z dzieciństwa. Ta publikacja wzruszyła wielu wielbicieli artystki,

Zobacz również: Fatalny błąd! Właśnie podano prawdziwą ilość zakażonych w Polsce

„Z okazji moich urodzin chcę życzyć wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich. Dziękuję wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z wami. Wasza Aga”

– napisała po zdjęciem wzruszona gwiazda estrady.

Metamorfoza jaką przez lata przeszłą Agnieszka Chylińska szokuje, teraz w 44 urodziny gwiazda znowu zaskakuje, na Instagram pokazała ciekawe zdjęcie.
Metamorfoza jaką przez lata przeszłą Agnieszka Chylińska szokuje, teraz w 44 urodziny gwiazda znowu zaskakuje, na Instagram pokazała ciekawe zdjęcie. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Szumowski ostrzega! Może nam grozić nie jedna, a dwie epidemie. Padła data

Kolejne zgony i zachorowania. Najnowsze dane ministerstwa

Szumowski ujawnił kiedy zdejmiemy maseczki!

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →