Cichopek wygryzła Kurdej Szatan. Poprowadzi hit TVP

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i Katarzyna Cichopek to dwie gwiazdy serialu M jak Miłość w TVP, a już na wiosnę jedna z nich zostanie prowadzącą programu „Dance Dance Dance”. Chodzi tu o Kasię Cichopek, która po odejściu Basi Kurdej Szatan z programów rozrywkowych ma zająć jej miejsce w jednym z najbardziej popularnych programów telewizji publicznej. Popularna aktorka postawiła jednak TVP jeden warunek, którego spełnienie uzależnia od poprowadzenia programu.

Cichopek wygryzła Kurdej Szatan

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

Dance Dance Dance to bez wątpienia jeden z największych sukcesów telewizji publicznej w ostatnim czasie. Wszystko to zasługa formuły show. W programie biorą udział pary złożone z polskich celebrytów i ich przyjaciół. W każdym odcinku duety przedstawiają wspólną choreografię inspirowaną wybranym teledyskiem muzycznym lub ekranizacją. Jedna osoba z każdej pary występuje również pojedynczo w jej drugiej części w innym układzie choreograficznym. Pierwszą edycję programu wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Na wiosnę w programie mają zajść małe zmiany kadrowe.

Barbara Kurdej Szatan i Katarzyna Cichopek to dwie gwiazdy serialu M jak Miłość w TVP,  a już na wiosnę jedna z nich zostanie prowadzącą "Dance Dance Dance".
Katarzyna Cichopek/ screen YouTube

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

Barbara Kurdej Szatan i Katarzyna Cichopek to dwie gwiazdy serialu M jak Miłość w TVP, a już na wiosnę jedna z nich zostanie prowadzącą programu „Dance Dance Dance”. Dotychczas program Dance Dance Dance prowadziła Barbara Kurdej Szatan i Tomasz Kammel, lecz z powodu konfliktu aktorki z władzami TVP jej miejsce ma zająć właśnie Cichopek, która ma już doświadczenie w prowadzeniu tego typu programów. Warto bowiem przypomnieć, że stosunkowo niedawno Kasia Cichopek wraz z Krzysztofem Ibiszem prowadziła program „Taniec z Gwiazdami”. Na ten moment aktorka nie podpisała umowy z TVP. Powodem wstrzymania się od zawarcia umowy ma być postawiony warunek przez gwiazdę serialu M jak Miłość.

Katarzyna Cichopek wstępnie ma być zainteresowana pracą w programie Dance Dance Dance, lecz ostateczna decyzja ma być uzależniona od przyjęcia przez TVP warunku, który postawiła aktorka. Chodzi tu dokładnie o obsadę jury, w którym po pierwszym sezonie zwolniło się miejsce z powodu odejścia Ewy Chodakowskiej. Jej miejsce w takim układzie miałby zajść mąż Kasi Cichopek, Marcin Hakiel, który jest tancerzem.

POLECAMY:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele

, , ,