Ilona Ostrowska zdradziła to po latach! Zdecydowała się na szczere wyznanie!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ilona Ostrowska to przede wszystkim gwiazda serialu Ranczo i TVP. Aktorka w latach 2006 do 2016 tworzyła niezastąpione trio aktorskie wraz z takimi aktorami, jak Cezary Żak oraz przede wszystkim Paweł Królikowski. Aktorka prywatnie zawsze miała bardzo ciekawe życie. Zarówno jako dziecko i teraz jako wybitna artystka. Z wczesnymi latami życia Ilony Ostrowskiej wiąże się pewna ciekawa historia. Okazuje się, że aktorka żyła w wielu pięknych miejscach naszego kraju. Czym to było spowodowane?

CZYTAJ TEŻ: Kompromitacja Hołowni! Powiedział wprost do kamer! (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ilona Ostrowska w jednym z wywiadów wyznała, że jej życie przybrało kilka etapów. Każdy z nich zależał od miejsca, w którym akurat mieszkała.

  • Kołobrzeg, Zamojszczyzna, Wrocław, Warszawa, w takiej kolejności. W Kołobrzegu wychowałam się, to moje miasto. Tato marynarz, mama zajmowała się mną i siostrą. Rodzice byli trochę hipisami: kolorowi, wolni, robili, co chcieli. Nie gonili tak jak my. Z każdego rejsu tato przywoził prezenty: mamie piękne jedwabne tkaniny z Indii, kolorowe suknie z Chin, dla mnie zabawki i słodycze. Byłam rozrabiaką. Razem z kolegami z bloku Jackiem i Anką zawiązaliśmy trzyosobową bandę. Straszyliśmy starszych ludzi w windach. Anka wykręcała żarówkę, Jacek zacinał windę do połowy drzwi. Ja jako ta najodważniejsza podkradałam się do szybki, robiłam groźne „uaaah”, a starsza pani mdlała. Raz nas złapano. Kary przyjmowałam godnie. Po męsku, z zaciśniętymi ustami i pięściami – proszę, jestem gotowa. Byłam pamiętliwa, obrażalska. Dopiero kiedy dorosłam, odpuściłam. – mówiła Ilona Ostrowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biedroń zaatakował USA. Internauci nie mieli litości

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka wyznała także, że bardzo ważnym miejscem w jej życiu była także Zamojszczyzna.

Ilona Ostrowska i jej dzieciństwo

Ilona Ostrowska to gwiazda serialu Ranczo i TVP. Aktorka tworzyła niezastąpione trio wraz z takimi aktorami,  jak Cezary Żak oraz Paweł Królikowski.
Ilona Ostrowska/ screen YouTube

Wylądowaliśmy tam, gdy kończyłam podstawówkę. Rodzice wybudowali wielki dom. Wokół piękny Park Roztoczański, ogromne, pachnące łąki i pola. I frustracja, że nie mam się do kogo odezwać. Tylko drzewa, do których się przytulałam, wylewając łzy na korę (śmiech) Do dziś mam 300 listów i kilometry taśmy magnetofonowej z nagranymi monologami. Wymienialiśmy je z moją bandą z Kołobrzegu, żeby nie zapomnieć swoich głosów i nie umrzeć z tęsknoty. Potem, w liceum w Szczebrzeszynie, było już trochę lepiej, ale dopiero we Wrocławiu poczułam, że rozpoczynam życie na nowo. – mówiła gwiazda TVP i serialu Ranczo.

Ilona Ostrowska i Ranczo

Ilona Ostrowska to przede wszystkim gwiazda serialu Ranczo i TVP. Aktorka w latach 2006 do 2016 tworzyła niezastąpione trio aktorskie wraz z takimi aktorami, jak Cezary Żak oraz przede wszystkim Paweł Królikowski. Aktualnie ważą się losy powrotu wspomnianego serialu na ekrany Telewizji Polskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Owsiak ma poważny problem! Za ten czyn stanie przed sądem
Pilne: Amerykanie zostali zaatakowani! Terroryści uderzyli
Pijana Żyła zaszalała w sieci! Podzieliła się niewybrednym komentarzem!
Uwaga! Skażone polskie mięso. „Sprawa jest bardzo poważna”
Ciąg dalszy wojny Rosati- Śmigielski! Gwiazda czuje się zastraszona!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →