Doda ostro zaszalała tym nagraniem! Wszystko prześwituje

Doda po raz kolejny rozgrzała zmysły, gdy umieściła na portalu Instagram nagranie, na którym tańczy w bardzo skąpym i prześwitującym bikini z napisem „ciao”.

Czytaj też: Jackowski powiedział co czeka Trzaskowskiego. Będzie skandal?

Dorota Rabczewska cały czas utwierdza nas w tym, że po prostu uwielbia szokować swoich fanów. Tym razem gwiazda estrady postanowiła podkręcić atmosferę w mediach społecznościowych. Dlatego zdecydowała się na opublikowanie w serwisie Instagram krótkiego nagrania, w którym występuje półnago.

Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa COVID-19 i zalecono nam kwarantannę, Doda mocno zwiększyła swoją aktywność na Instagramie. Często zabiera tam głos, głównie na temat panującej sytuacji i epidemii.

Jednak ostatnio zaczęła także zwracać naszą uwagę w stronę tego, żeby przy zamknięciu w domu, nie zapominać o aktywności fizycznej. Stąd właśnie jej publikacje, na których widzimy jak ćwiczy.

Doda kusi w obcisłym bikini na Insta

Rezultaty jej regularnej aktywności widać na pierwszy rzut oka i trzeba przyznać, że z mijającymi latami Dorota tylko coraz bardziej wypiękniała. Teraz artystka pokazała wszystkim filmik, na którym wyraźnie widać efekty jej pracy.

View this post on Instagram

Quit playin' games with my ❤️.CIAO☺️

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Doda zaprezentowała się na nagraniu w obcisłym czerwonym, lekko prześwitującym bikini, z napisem „Ciao”. Fani Doroty Rabczewskiej zaczęli rozpływać się nad jej wyglądem.

„Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”

– stwierdziła Doda.

Zobacz również: Szumowski ogłosił poważne zmiany! Już od czerwca

Dodzie oczywiście chodziło o brak możliwości wyjazdu w jakieś tropikalne regiony naszego globu, dlatego postanowiła zrobić sobie jakąś namiastkę takich wakacji w domu.

doda po raz kolejny rozgrzała zmysły gdy umieściła na Instagram nagranie, na którym tańczy w bardzo skąpym i prześwitującym bikini z napisem "ciao"
doda po raz kolejny rozgrzała zmysły gdy umieściła na Instagram nagranie, na którym tańczy w bardzo skąpym i prześwitującym bikini z napisem „ciao”

Doda w takim „ubranku” od razu skojarzyła się fanom z serialem „Słoneczny Patrol”. Fani nie kryli zachwytu nad wyglądem i stylizacją polskiej „Królowej POP”.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wojewódzki komentuje sytuację w Trójce. Zwrócił się do Niedźwieckiego

Kaczyński pokazał środkowy palec Grodzkiemu? Szczęki opadają

Górniak zrównana z ziemią! Upokorzona przed całą Polską

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →