Doda przerywa milczenie i komentuje wstrząsającą śmierć

Udostępnij:

Doda (Dorota Rabczewska) i Agnieszka Woźniak-Starak oraz TVN prowadzą ze sobą od pewnego czasu wojnę. Wokalistka zespołu Virgin z wielu powodów może nie przebadać za komercyjną stacją i jedną z jej prezenterek. Bywają jednak w życiu takie sytuację, kiedy po prostu należy z czystej przyzwoitości zakopać wszelkie spory i waśnie. Tak jest i w tym przypadku. W sierpniu na Mazurach zginął Piotr Woźniak Starak. Dziś do całego zdarzenia odniosła się królowa polskiej muzyki POP.

Doda (Dorota Rabczewska) i Agnieszka Woźniak-Starak oraz TVN

Doda i stacja TVN jak również Agnieszka Woźniak Starak mają ze sobą nie od dziś konflikt. W ubiegłym roku komercyjna stacja przegrała proces z popularną piosenkarką. Powodem sądowych spotkań był fakt pomówienia rodziny artystki, za który to TVN został zobowiązany do przeprosin. Warto również dodać iż mimo, że Doda jest w pierwszej lidze polskiego show biznesu, to ciężko ją odnaleźć na czerwonym dywanie TVN. Jak widać konflikt ma wymiar typowej wojny totalnej.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki ma małego! Sieć płacze ze śmiechu

Mimo całej sytuacji i ciągnącego się konfliktu Doda postanowiła skomentować całą sytuację związaną ze śmiercią znanego producenta filmowego. Piotr Woźniak Starak zginął 18 sierpnia bieżącego roku na jeziorze Kisajno. Mężczyzna z nieznanych do dziś przyczyn wypadł z łodzi. Niestety po wielu dniach poszukiwań odnaleziono jego ciało. Dziś do całej sytuacji postanowiła się odnieść Doda, która od dawna słynie z konfliktu z prezenterką stacji TVN, którą jest Agnieszka Woźniak Starak.

Doda (Dorota Rabczewska) i Agnieszka Woźniak-Starak oraz TVN prowadzą ze sobą wojnę. Wokalistka Virgin przerywa milczenie ws. śmierci Piotr Woźniak Starak.
Doda (Dorota Rabczewska) i Agnieszka Woźniak-Starak oraz TVN prowadzą ze sobą wojnę. Wokalistka Virgin przerywa milczenie ws. śmierci Piotr Woźniak Starak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To koniec małżeństwa Kurdej Szatan. Co się dzieje?

Mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie, ja wiem jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam i wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja po prostu nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne jest im teraz jakiekolwiek komentowanie – powiedziała Doda.

POLECAMY:

5 rocznica śmierci Przybylskiej. Zdjęcie wycieka łzy
Anna Mucha daję receptę na pecha. Zgadzacie się?
Powiedzieli dość! Marleny będzie bronił prawnik
Kontrowersje w The Voice of Poland. Bednarek zgarnia pulę
Lara Gessler pokazała ojca. Tylko zobaczcie jak wyglądają

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →