Powiedzieli dość! Marleny będzie bronił prawnik

Marlena Bazylczuk i Seweryn to uczestnicy najnowszego sezonu programu Rolnik szuka Żony, którego prowadzącą w TVP jest Marta Manowska. Młoda dziewczyna z jednej strony zachwyciła widzów reality show TVP, lecz z drugiej wzbudziła również spore kontrowersje. Trzeba przyznać, że już dawno żadna uczestniczka programu nie podzieliła tak bardzo widzów. Dziś się na dodatek okazuje, że sprawa trafiła do adwokata, który ma się zająć falą hejtu wymierzoną w kierunku młodej kandydatki Seweryna.

Marlena Bazylczuk i Seweryn z Rolnik szuka Żony

CZYTAJ TEŻ: Majdan-Rozenek zmasakrowana! Internauci nie mają litości

Seweryn to jeden z kandydatów nowego sezonu „Rolnik szuka Żony”. Mężczyzna wzbudził sporą sympatię wśród widzów programu za sprawą swojej wrażliwości. Rolnik w jednym z pierwszych odcinków programu podkreślał, że chciałby znaleźć kobietę, która obdarzy go miłością i nie będzie jej tylko chodzić o jego zasobność portfela. Warto bowiem podkreślić, iż Seweryn jest jednym z najbardziej zamożnych rolników w historii programu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małżeństwo Cichopek Hakiel na skraju upadku! Oto co zrobiło TVP

Dwa tygodnie temu Seweryn dokonał wyboru kandydatek, które postanowił zaprosić do dalszej części programu, a dokładniej do swojego gospodarstwa. Wśród grona szczęśliwych wybranek znalazła się między innymi Marlena Bazylczuk, która od samego początku wywarła na młodym rolnik spore wrażenie. Trzeba bowiem dodać, iż już po pierwszym spotkaniu Seweryn stwierdził przed kamerami, że Marlena jest jego faworytką.

Marlena Bazylczuk i Seweryn to uczestnicy najnowszego sezonu programu Rolnik szuka Żony, którego prowadzącą w TVP jest Marta Manowska.
Marlena Bazylczuk i Seweryn to uczestnicy najnowszego sezonu programu Rolnik szuka Żony, którego prowadzącą w TVP jest Marta Manowska.

Niestety 22-letnia dziewczyna spotkała się ze sporą falą hejtu,,który został wymierzony w jej kierunku. W obronie młodej kandydatki stanęli jej fani, którzy postanowili z tego powodu stworzyć fanpage na Facebooku, który ma przede wszystkim zadanie wspierać Marlenę. Dziś jednak okazuje się, że administratorzy strony poszli o krok dalej i w celu obrony dobrego imienia kobiety postanowili wynająć adwokata.

Brońcie Marleny, bo ten hejt doprowadzi do jakiejś tragedii zniszczy tą dziewczynę. Wyzywanie jej od suk, od dziwek, dupodajek za to że się uśmiecha cały czas i powiedziała że chce mieć kochanego męża, pięcioro dzieci oraz że przyjechała pomóc Sewerynowi w gospodarstwie. Każde z jej słów to powód do ataku i szydzenia.
Zatrzymajmy nienawiść. Zostawcie tą dziewczynę w spokoju !!! – piszą administratorzy na profilu broniącym Marlene.

POLECAMY:

Kurdej Szatan już zna wyniki? Mega skandal! Widzowie oburzeni
Marlena z Rolnik szuka Żony ma kłopoty. To jej koniec?
Wojewódzki zrobił to na wizji – Podsiadło nie miał szans
Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!
Tak teraz wygląda Kacper Boski. Będziecie w szoku!
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →