To koniec małżeństwa Kurdej Szatan. Co się dzieje?

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys z powodu programu Taniec z Gwiazdami? Media już wcześniej informowały o tym, że małżeństwo gwiazdy TVP i serialu M jak Miłość przechodzi poważny kryzys. Dziennikarze mówią wprost, że małżeństwo Szatanów już niedługo może przestać istnieć, a powodem mają być różnice wynikające z podejścia wyniesionego z ich rodzinnych domów.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość i do niedawna również TVP. Aktualnie aktorka stara się rozwijać swój aktorski potencjał w telewizji Polsat, gdzie od dwóch lat występuje w serialu „W Rytmie Serca”. Na dodatek aktorka brała udział w licznych programach rozrywkowych komercyjnej stacji, a na ich czele jest aktualnie show „Taniec z Gwiazdami”, gdzie Basia jest główną kandydatką do zwycięstwa.

CZYTAJ TEŻ: Majdan-Rozenek zmasakrowana! Internauci nie mają litości

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys z powodu  Taniec z Gwiazdami? Co z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość?
Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys z powodu Taniec z Gwiazdami? Co z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość?

Do niedawna w programie występował również Rafał Szatan – mąż Basi Kurdej Szatan, lecz nieoczekiwanie mężczyzna odpadł już w drugim odcinku programu. Dla wielu było to zaskoczenie, które zaczęło coraz bardziej rodzić pytania o przyszłość związku Barbary i Rafała. Coraz głośniej mówiło się klątwie programu. Na dodatek Basia i Rafał pochodzą z dwóch różnych rodzin. Aktorka była wychowywana w domu, gdzie przede wszystkim rządziły kobiety. Z kolei jej mąż był uczony męskiej dominacji w małżeństwie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małżeństwo Cichopek Hakiel na skraju upadku! Oto co zrobiło TVP

Mimo wszystko są również zdania mówiące o tym, że odpadnięcia z programu Rafała może pozytywnie wpłynąć na związek pary aktorów. Tak twierdzi jurorka show – Iwona Pavlović.

„Może to okrutne, co powiem, ale uważam, że teraz będzie Basi lżej. Odpadł u nich element rywalizacji. W małżeństwie on nie powinien mieć miejsca” – wyznała Iwona w internecie.

POLECAMY:

Kurdej Szatan już zna wyniki? Mega skandal! Widzowie oburzeni
Marlena z Rolnik szuka Żony ma kłopoty. To jej koniec?
Wojewódzki zrobił to na wizji – Podsiadło nie miał szans
Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!
Tak teraz wygląda Kacper Boski. Będziecie w szoku!

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →