Ostra reakcja Dody na film Latkowskiego! Nie przebierała w słowach

Doda została poproszona o komentarz do dokumentu o pedofilii Latkowskiego „Nic się nie stało”, film jaki zrealizował Sylwester Latkowski wywołał burzę.

Czytaj też: Jest reakcja PiS po filmie Latkowskiego! Teraz się zacznie

Sylwester Latkowski postanowił nagrać szokujący film dokumentalny pod tytułem „Nic się nie stało”, nagranie prezentuje nam sprawę przestępstw seksualnych, na nieletnich, które miały miejsce w jednym z sopockich klubów nocnych.

Telewizja Polska zdecydowała się na emisję tego mocnego reportażu 20 maja bieżącego roku, wywołał on w mediach prawdziwą burzę, gdyż w sprawę mogą być zamieszane osoby publiczne i celebryci.

Po emisji filmu Latkowski zwrócił się do kilku wpływowych osób o ujawnienie wszystkich informacji, które posiadają odnośnie tej sprawy. Mowa tu między innymi o Kubie Wojewódzkim, Jarosławie Bieniuku, a także Radosławie Majdanie.

Doda skomentowała najnowszy film Sylwestra Latkowskiego

Na temat reportażu Sylwestra Latkowskiego postanowiła wypowiedzieć się także Doda. Dorota Rabczewska oprócz kariery muzycznej, zaangażowała się także mocno w produkcje własnego dokumentu. Ma nosić tytuł „Dziewczyny z Dubaju”, stąd jej zainteresowanie filmem Latkowskiego.

„Po roku przygotowań nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” nic już nie powinno mnie zdziwić! Takie filmy są potrzebne i wszyscy celebryci, którzy coś wiedzą, powinni zeznawać”

– wyznała przejęta całą sprawą Doda.

Zobacz również: „Zamawiał sobie chłopców, wybierał najmłodszego”. Latkowski o znanym celebrycie

Dorota Rabczewska przyznała, że ucieszyło ją iż w końcu poruszano tak ważne i trudne tematy. Zaznacza jednak, że w tym wszystkim najważniejsze jest dobro dzieci.

„Dzieci są ważniejsze niż kolesiostwo. Na koniec dnia trzeba będzie umieć spojrzeć w lustro, a nie obiektyw paparazzi”

– dodała Królowa POP.

Kuba Wojewódzki i Radosław Majdan już zapowiedzieli wytoczenie procesu Telewizji Publicznej, a także Sylwestrowi Latkowskiemu. Wciąż czekamy na oświadczenie Jarosława Bieniuka, który na razie milczy.

Doda została poproszona o komentarz do dokumentu o pedofilii Latkowskiego "Nic się nie stało", film jaki zrealizował Sylwester Latkowski wywołał burzę
Doda została poproszona o komentarz do dokumentu o pedofilii Latkowskiego „Nic się nie stało”, film jaki zrealizował Sylwester Latkowski wywołał burzę. Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Od dziś obowiązuje ważny zakaz! Wielu Polaków wściekłych

Kiedy zdejmiemy maseczki? Szumowski w końcu odpowiedział!

Owsiakowi puściły nerwy. Znowu zaatakował

, , , , , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →