„Zamawiał sobie chłopców, wybierał najmłodszego”. Latkowski o znanym celebrycie

Latkowski jest autorem filmu o pedofilii „Nic się nie stało”, po emisji odbyła się dyskusja w której dziennikarz wypowiedział się o znanym celebrycie.

Czytaj też: Owsiakowi puściły nerwy. Znowu zaatakował

Autor filmu nie przebierał w słowach. sypał nazwiskami jak z rękawa. Nie unikano personaliów zarówno w filmie jak i w późniejszej bardzo gorącej dyskusji po nim. Według tego co widać w sieci większą burzę jednak wywołała dyskusja jaka odbyła się po emisji dokumentu niż sam film.

W trakcie rozmowy w studio TVP Sylwester Latkowski dopowiedział o rozmowie z jedną z najważniejszych osób dużej stacji telewizyjnej. Owa persona miała się „czepiać” tego dziennikarz rusza jego celebrytów.

Latkowski i debata po filmie „Nic się nie stało”

Jak zamawia chłopców, to robi casting. On jest biseksualny. Zawsze ci chłopcy są specjalnie przygotowani. Stoją przed nim w domu i wybiera najmłodszego. Policja już kilka razy tam wchodziła, dokumentowała. Agencja istnieje dzięki wsparciu policji, byłej i obecnej. Tak, tej policji

— mówił.

Poprosiłem tego gościa, by poprosił swoją gwiazdę, by zaczął kontrolować dowody osobiste. Nie obchodzi mnie, że jest gejem. Ale zawsze wybiera najmłodszego

— dodał.

Zobacz również: Kiedy zdejmiemy maseczki? Szumowski w końcu odpowiedział!

Prowadzący dopytywał Latkowskiego aby ujawnił z kim odbył rozmowę na temat „niepokornego” celebryty.

Rozmawiałem z Edwardem Miszczakiem

— powiedział.

Ta rozmowa odbyła się przy okazji rozmowy o mobbingu i molestowaniu przez Kamila Durczoka

— dodał.

Latkowski jest autorem filmu o pedofilii "Nic się nie stało", po emisji odbyła się dyskusja w której dziennikarz wypowiedział się o znanym celebrycie.
Latkowski jest autorem filmu o pedofilii „Nic się nie stało”, po emisji odbyła się dyskusja w której dziennikarz wypowiedział się o znanym celebrycie.

Źródło: wPolityce

Polecamy także:

Uwaga! Popularny w Polsce lek wycofany! Jeżeli go masz lepiej wyrzuć

Ogromna wpadka Rusin! Nie wiedziała, że nadaje na żywo

loading...

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →