Doda kończy karierę? Mamy jej komentarz

Doda (Dorota Rabczewska) koniec, czy zawieszenie kariery?: Doda (Dorota Rabczewska) to dawna gwiazda zespołu Virgin, która od lat uchodzi za najbardziej znaną, a także kontrowersyjną gwiazdę polskiego show biznesu. Dorota Rabczewska – Doda karierę na scenie zaczęła dwadzieścia lat temu. W roku 2000 zgłosiła się na jedno z przesłuchań do zespołu Virgin. Tam szybko poznano się na jej talencie i zaproponowano dołączenie do zespołu. Rok temu Doda ogłosiła, że ma zamiar zawiesić swoją karierę. Bez wątpienia ta wiadomość jest szokiem dla wielu tysięcy fanów piosenkarki.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?
  2. Szok! Kolejna para Marty Manowskiej rozstała się po programie
  3. Amerykanie chcieli zrzucić bomby jądrowe na Polskę! Byliśmy o krok od zagłady. Odtajniono dokumenty

Bez wątpienia Doda (Dorota Rabczewska) to dawna gwiazda zespołu Virgin, która od lat uchodzi za najbardziej znaną i kontrowersyjną gwiazdę polskiego show biznesu. Kariera Dody na scenie trwa bez przerwy od 20 lat. Przede wszystkim przez ten czas wokalistka zyskała olbrzymią popularność wśród Polaków. Niestety dziś podała informacje, z której wynika, że po 20 latach chcę odpocząć.

Doda (Dorota Rabczewska) koniec czy zawieszenie kariery?

„Na 36 urodziny zrobiłam sobie prezent – Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową”

– mówi „Party” Dorota Rabczewska. Dlaczego piosenkarka podjęła taką decyzję? Okazuje się, że Doda o takiej przerwie marzyła od dawna.

„Przede wszystkim długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat”

– tłumaczy „Party” Doda.

„Ile potrwa przerwa? Co najmniej pół roku! – Wrócę, dopiero jak będę miała gotową nową płytę. Silniejsza”

– zapowiada gwiazda.

Czytaj też: Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

Kim jest Doda?

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska-Stępień to przede wszystkim polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. Rabczewska jest również autorką tekstów, kompozytorką, aktorką, producentką i osobowością medialną. Na świat przyszła 15 lutego 1984 roku. Od 2000, aż do 2019 roku była związana z zespołem Virgin. W pierwszej połowie 2019 roku podjęła jednak decyzję o rozpoczęciu swojej solowej kariery muzycznej.

Doda (Dorota Rabczewska) koniec czy zawieszenie kariery?: Doda (Dorota Rabczewska) to dawna gwiazda zespołu Virgin, która...
Doda/ screen YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

Lech Wałęsa ma problem. Wyszły nowe dokumenty!

Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →