Doda musi chronić męża i rodzinę. Podała powód

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda i jej mąż Emil Stępień bez wątpienia cieszą się dużym zainteresowaniem na profilu na portalu Instagram należącym do byłej gwiazdy zespołu Virgin. Trzeba jednak zaznaczyć, że widok Doroty w towarzystwie męża jest niezwykle rzadki. Piosenkarka bardzo sobie cenię prywatność w sprawach dotyczących jej najbliższej rodziny. Już kilka lat temu granicę w tej kwestii naruszyła stacją TVN. Doda bez wahania podjęła wówczas decyzję o skierowaniu sprawy na drogę prawną, którą ostatecznie wygrała. Z tego właśnie powodu na Insta Dody możemy spotkać się jedynie z postami, które odnoszą się do popularnej piosenkarki. Mimo wszystko Doda szanuję również i swój wizerunek w mediach społecznościowych. Dlatego próżno jest szukać u niej na profilu reklam konkretnych produktów i marek.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje
  2. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  3. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji

Doda nie chcę reklam u siebie na Insta

Doda i jej mąż, Emil Stępień bez wątpienia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na profilu Instagram gwiazdy zespołu Virgin. Jednym z czynników,  który pozytywnie na to wpływa jest przede wszystkim fakt, iż Doda bardzo sporadycznie zamieszcza zdjęcia i filmy związane z jej rodziną. Celebrytka w tych sferach ceni sobie prywatność. Na Instagramie publikuję w przeważającej większości zdjęcia i nagrania związane bezpośrednio z nią oraz jej pracą. Często odrzuca także propozycję reklam,  ponieważ:

„Instagram i moje social media w ogóle nie są żadnym polem do reklam”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Andrzej Duda nie wytrzymał. Jego słowa usłyszał cały świat

„Odnajduję, ale nie jestem uzależniona. Nie chodzę z telefonem przyklejonym do ręki. Nie upubliczniam każdej chwili. Poza tym wszystko założyłam za późno. Profil na Facebooku i na Instagramie. Nigdy w życiu nie użyłam żadnego hashtagu, który ponoć zwiększa możliwość dostrzeżenia ciebie przez cały świat. To trąci desperacją. Poprawka – jednego użyłam: #artyściprzeciwnienawiści, kiedy organizowałam wielki koncert. Jak ktoś chce mnie znaleźć w sieci, to mnie znajdzie. Mój Instagram i moje social media w ogóle nie są żadnym polem do reklam i nigdy nie były. Jak oglądam profile innych osób publicznych, to co drugi post jest jakąś otagowaną reklamą”

– powiedziała w rozmowie dla magazynu „Forbes”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Oficjalnie! To z nim Wieniawa zatańczy w show „Taniec z gwiazdami” – wygrana w kieszeni

„Nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie. Ostatnio miałam ofertę reklamową od bardzo znanej, wielkiej firmy. Chodziło o zareklamowanie w spocie internetowym w sposób dość kontrowersyjny produktu, o którym nie mogę nic powiedzieć poza tym, że pomysł był tak zabawny i rozbrajający, że podałam najniższą z możliwych kwot, żeby się nie przerazili. Okazała się dwa razy większa od tego, co zaproponowała inna bardzo znana twarz show-biznesu. Tak się psuje rynek”

– zaznaczyłą artystka.

Doda i jej mąż Emil Stępień

Doda wyznała także, że dziś dba o swoją prywatność.

„Nawet nauczyłam się w końcu o tę prywatność dbać i ją chronić. O tym, że wyszłam za mąż, media dowiedziały się dopiero po fakcie, i to ode mnie. Nie dziwię się młodym, że w amoku sławy sprzedają wszystko, ale jestem w szoku, że ludzie w moim wieku potrafią z taką łatwością monetyzować swoje małżeństwo, dzieci… niejednokrotnie jeszcze te nienarodzone”

– powiedziała piosenkarka.

Doda i jej mąż Emil Stępień bez wątpienia cieszą się dużym zainteresowaniem na profilu na portalu Instagram należącym do byłej gwiazdy zespołu Virgin.
Doda/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Awantura w Sejmie: Kaczyńskiego poniosło: „Zamknij się!” (wideo)

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szokujące słowa! Prezydent Izraela obraził Polaków?

Świat w szoku: Andrzej Duda ostro do prezydenta Izraela

Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.

/Doda Instagram

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →