Doda pilnuje prywatności. Tych zdjęć u niej nie znajdziemy

Udostępnij:

Doda (Dorota Rabczewska) I jej mąż z pewnością bardzo interesują fanów znanej piosenkarki. Niestety artystka bardzo rzadko, a nawet wcale nie wrzuca zdjęć i relacji ze swoim ukochanym na Instagram. Uwagę na tą tendencję zwrócili wielbiciele Doroty, którzy pytali wręcz wprost, dlaczego artystka milczy o swoim życiowym wybranku? Prędko z odpowiedzią na to pytanie przybyła im wokalistka zespołu Virgin.

Doda i jej mąż

CZYTAJ TAKŻE: Gąsiewska przyłapana z innym? Co na to Zdrójkowski

Doda (Dorota Rabczewska) to znana wokalistka, która od lat jest związana z legendarnym zespołem Virgin. Życie artystki od samego początku było skalane licznymi skandalami, z których Doda do dziś słynie. Choć Dorocie do dziś zdarza się wzbudzać kontrowersje w opinii publicznej, to można powiedzieć, że z takimi przypadkami mamy rzadziej do czynienia niż to miało miejsce kiedyś. Z pewnością spora w tym zasługa ślubu Doroty, która wraz z nową drogą w życiu wprowadziła również do niego spore zmiany. Jedną z nich jest ochrona swojego życia prywatnego.

Doda (Dorota Rabczewska) I jej mąż interesują rzeszę fanów wokalistki zespołu Virgin. Niestety na portalu instagram próżno szukać ich zdjęć. Jaki jest powód
Doda (Dorota Rabczewska) I jej mąż interesują rzeszę fanów wokalistki zespołu Virgin. Niestety na portalu Instagram próżno szukać ich zdjęć. Jaki jest powód

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przybylska tuż przed śmiercią powiedziała to swoim bliskim. Serce pęka

Doda na portalu Instagram nie zamieszcza zdjęć oraz relacji związanych z jej aktualnym mężem. Gwiazda zespołu Virgin media społecznościowe zdecydowała się ograniczyć do roli promowania swojej działalności artystycznej. Ciężko tam szukać jakichkolwiek elementów związanych stricte z życiem prywatnym. Taka jest niestety decyzja gwiazdy, którą każdy z jej fanów z pokorą musi zaakceptować. Jak widać ochrona prywatności, stała się ważnym elementem ładu życiowego artystki, która niegdyś raczej nie zwracała na tego typu sprawy większej uwagi.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Koniec przygód Dody z Virgin

Doda wraz z końcem wakacji kończy swoją wieloletnią współpracę z zespołem Virgin. Wokalistka już na początku bieżącego roku podjęła decyzję o rozpoczęciu własnej solowej kariery. Niestety w takiej sytuacji nie są do końca pewne dalsze losy zespołu, który już kiedyś po odejściu Doroty był zmuszony do zawieszenia swojej działalności. Myślicie, że bez swojego macierzystego zespołu „królowa” ma szansę na osiągnięcie sukcesu?

POLECAMY TAKŻE:

Grabowski ostro o widzach serialu „Świat według Kiepskich”
Skandal w”Rolnik szuka żony”! Widzowie oburzeni

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

, , ,