Doda szczerze o związku z Majdanem. Było ostro!

Udostępnij:

Doda (Dorota Rabczewska) i jej seks sceny z byłem mężem (Radosław Majdan) do dziś ciekawią wielu fanów wokalistki zespołu Virgin. Niegdyś piosenkarka i jej mąż byli jedną z najgłośniejszych par w polskim show biznesie. Dlaczego się rozstali i czemu Doda nie tęskni za żadnym ze swoich byłych partnerów?

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to znana piosenkarka, która przez lata była związana z zespołem Virgin. Rabczewska prócz kontrowersyjnych występów na scenie zasłynęła również z burzliwych związków, które bardzo często kończyły się głośnymi skandalami. Tak było w przypadku szaleństwa z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, Radosławem Majdanem.

Czytaj też: 40 powodów przez które Platforma straciła władzę i już jej nie powinna odzyskać

Radek i Dorota poznali się na jednym z meczy piłkarskich. Podobno miała to być miłość od pierwszego wejrzenia. Ich związek był od samego początku bardzo uważnie obserwowany przez media. W 2005 roku parą wzięła ślub, a zgodę na całą ceremonię Dorota oznajmiła bramkarzowi podczas jednego ze zgrupowań reprezentacji. Niestety ich małżeństwo długo nie trwało.

Doda szczerze o związku z Majdanem.

Doda (Dorota Rabczewska) i  jej seks sceny z byłem mężem  (Radosław Majdan) do dziś ciekawią wielu fanów wokalistki zespołu Virgin.
Doda (Dorota Rabczewska) i jej seks sceny z byłem mężem (Radosław Majdan) do dziś ciekawią wielu fanów wokalistki zespołu Virgin.

Czytaj też: Michał Wiśniewski potwierdził! Bierze kolejny ślub!

Para pobrała się w 2005 roku. Ich związek bez wątpienia był bardzo kontrowersyjny. Doda wraz z mężem często wrzucali bardzo dyskusyjne nagrania, które były określane mianem niemoralnych. Podobno do sieci miało trafić nagranie, na którym Doda i Radek uprawiali seks, lecz jest to jedynie plotka, o której wcześniej nie wiedziała choćby sama Doda.

– Istnieje coś takiego? Nic o tym nie wiem. Jak zwykle jako ostatnia dowiaduję się o swojej własnej d…

  • powiedziała w jednym z wywiadów Doda na temat domniemanego nagrania.

Finalnie związek z Radkiem zakończyła Doda, która miała udowodnić mężowi zdradę. Według części mediów z tego samego powodu miał się rozpaść związek Rabczewskiej z Adamem Darskim.

POLECAMY:

strząsające wyznanie Foremniak! Było źle, ale pomogła jej…
Wielka głupota celebrytów! W jakim świecie oni żyją?!
Maja Bohosiewicz nago w basenie! Panowie, lepiej usiądźcie!
Czy w tych kieliszkach jest…?! Edyta Górniak raczy się trunkami na wakacjach
Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →