Szokujące wieści o Dodzie i Woźniak-Starak! Fani jeszcze nie wierzą

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak nie znoszą się od dawna i to do tego stopnia, że kilka razy spotkały się w sądzie, ale teraz być może nadchodzi szansa, by kobiety wreszcie pogodziły się. Jest podobno osoba, która stanowi pomost pomiędzy zwaśnionymi celebrytkami. To Marysia Sadowska, która przyjaźni się z Woźniak-Starak a teraz będzie reżyserować film, jaki wyprodukuje Doda, która zresztą chwali się tym na portalu Instagram.

Doda i Woźniak-Starak nie znoszą się od dawna, bowiem głośna sprawa o pobicie w chorzowskiej toalecie wybuchła lata temu (sprawa znalazła się w sądzie, ale piosenkarka została uniewinniona). Prawdziwe powody konfliktu giną w pomroce dziejów, ale najważniejsze jest, że w końcu pojawiła się szansa, by Dorota i Agnieszka w końcu pogodziły się.

Może tego dokonać Marysia Sadowska, która przyjaźni się z Agnieszką, a teraz reżyseruje film „Dziewczyny z Dubaju”, który wyprodukuje Doda. Obie kobiety są ostatnio w zażyłych stosunkach, więc może to zbliżenie zaowocuje czymś pozytywnym?

Czy Marysia doprowadzi, by Dorota i Agnieszka pogodziły się?

Czy jest szansa, by Doda i Woźniak-Starak, które wcześniej spotykały się w sądzie, pogodziły się i czy Instagram zawiera odpowiedź na to pytanie?
fot.: Dorota „Doda” Rabczewska, Marysia Sadowska, screen/ Instagram

Doda dodała na Instagram zdjęcie z Sadowską, która być może rozmawia z nią nie tylko o filmie, ale także możliwości zakopania topora wojennego z Agnieszką. Czy jest możliwe, by Dorota i Agnieszka pogodziły się? Może nadchodzi czas nowego otwarcia w relacjach obu gwiazd?

Czytaj też: Ostro przesadził! To powiedział Korwin-Mikke o koronawirusie

Już wcześniej zresztą dochodziły sygnały, że Doda „odpuściła”, a i tragedia, której doświadczyła Woźniak-Starak sprawiła zapewne, że zaczęła ona inaczej patrzeć na pewne rzeczy, ale czy to wystarczy, by kobiety pogodziły się i czy Instagram może być do tego kluczem? Być może faktycznie Marysia Sadowska da radę doprowadzić do pojednania? Byłaby to wielka sensacja.

źródło: pikio

POLECAMY:

„Dotarcie Koronawirusa do Polski nieuniknione”. Kiedy nastąpi?

Historyczny dzień dla Polaków! Kubica dokonał niemożliwego

Anna wrzuciła zdumiewające zdjęcie. Zapomniała już o Kubie?

Nowa gwiazda w obsadzie Kiepskich. Fani zachwyceni

Woźniak-Starak tym ruchem ogłosiła koniec żałoby

Rusin wyrzucona z TVN? Widzowie zamarli

, , ,