Historyczny dzień dla Polaków! Kubica dokonał niemożliwego

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Formuła 1 ponownie biało-czerwona, Robert Kubica z Alfa Romeo Racing Team uzyskał najlepszy wynik czasowy na torze Catalunya w Barcelonie. To bez wątpienia wielki sukces polskiego kierowcy,  którego sam powrót przed rokiem był uznawany w kategoriach cudu.  Robert Kubica jak na razie jako jedyny Polak  spowodował mnogość fanów F1 w Polsce. Poprzedni sezon niestety nie był za dobry dla naszego rodaka. Kubica praktycznie cały zeszły rok był zmuszony do walki nie z rywalami, a ze swoim bolidem,  który często odmawiał mu posłuszeństwa. Dziś ze słonecznej Katalonii płyną cudowne wiadomości. Czy to znak,  że jeszcze zobaczymy Polska na podium w F1?

Robert Kubica z czasem 1.16,942 uzyskał najlepszy wynik dnia drugiej serii przedsezonowych testów zespołów Formuły 1 na torze Catalunya w Barcelonie. Polak, mimo wszystko jest rezerwowym kierowcą Alfa Romeo Racing Team. Jednak wczoraj pozostawił za sobą największe tuzy. Dziś jednak nasz kierowca bardzo ostrożnie komentuje swoje wczorajsze osiągnięcie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Euforia i wielkie zadowolenie? Nic podobnego. – To naprawdę nie ma większego znaczenia, ważne są wrażenia w samochodzie

– powiedział Kubica.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Formuła 1: Robert Kubica z Alfa Romeo Racing Team uzyskał najlepszy wynik czasowy na torze Catalunya w Barcelonie

Już podczas ubiegłotygodniowych testów,  Kubica był pierwszym kierowcą swojego zespołu, który rozpoczął sprawdzanie bolidu. Na ten moment wygląda na to, że wszystko jest dobrze. Z pewnością dla Polaka aktualna sytuacja w zespole jest lepsza niż to miało miejsce przed rokiem. ROKiT Williams Racing bez wątpienia nie będzie dobrze wspominać rajdowiec rodem z Krakowa. Mimo wszystko w tym sezonie pojawiła się dla niego olbrzymie szansa. Czy nowy zespół da możliwość pokazania się na torze Robertowi Kubicy? Wspomniana sesja testowa bez wątpienia doprowadziła do sensacji. Warto mimo wszystko zaznaczyć,  że mistrz świata, Lewis Hamilton oraz Valtteri Bottas wykonywali swoje testy na oponach z twardej mieszkanki, co miało wpływ na ich wyniki.

W ubiegłym roku można mnie było znaleźć na szarym końcu, ale dziś to nie ma znaczenia. Liczy się wrażenie, a my mieliśmy całkiem dobry dzień z kilkoma interesującymi rzeczami, które pozwolą nam teraz porównać zebrane dane z moimi odczuciami

– dodał kierowca rodem z Krakowa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Formuła 1: Robert Kubica z Alfa Romeo Racing Team uzyskał najlepszy wynik czasowy na torze Catalunya w Barcelonie
Robert Kubica/ screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy też:

Woźniak-Starak tym ruchem ogłosiła koniec żałoby

Rusin wyrzucona z TVN? Widzowie zamarli

Powrót serialu Ranczo jest zagrożony – znamy powód

Okropne! Mąż upokorzył Felicjańską, wrzucił jej nagie zdjęcie na Insta

Dramat w życiu Żukowskiego. Został zmuszony do ostateczności

Doda jak z filmu dla dorosłych. To zdjęcie zszokowało nawet jej fanów


window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →