Przerażający widok. Co się dzieje z Gardias? Wygląda bardzo źle

Dieta, którą zastosowała Dorota Gardias spowodowała, że mocno schudła, pogodynka TVN jest bardzo chuda, jej zdjęcia można zobaczyć w serwisie Instagram, czy nie przesadziła? Jeżeli będzie tak dalej tracić kilogramy, może to zaszkodzić jej zdrowiu.

Dorota Gardias to jedna z najlepiej rozpoznawalnych pogodynek w polskiej telewizji. Meteorolog współpracuje ze stacją TVN już od 2006 roku i przez lata zebrała wierne grono fanów, którzy nie wyobrażają sobie prognozy pogody bez Doroty. W 2006 roku zaczynała od pracy w TVN Meteo, później przeszła także do TVN24, aby w 2007 roku rozpocząć pracę przy głównym wydaniu wiadomości w TVN.

Czytaj też: Magda Gessler pijana? Ludzie łapali się za głowy, są wściekli

Gardias prowadziła także liczne wakacyjne programy stacji, takie jak Projekt Plaża, czy Projekt Plaża Nocą, a także wraz z Olivierem Janiakiem alleZIMA! Występowała także w programie Taniec z Gwiazdami, w parze Andrejem Mosejcukiem i wygrała jego dziewiątą edycję. Była także uczestniczką Azja Express, w parze z Katarzyną Domeracką zajęła szóste miejsce.

Pogodynka TVN, Dorota Gardias schudła, czy przypadkiem nie przesadziła?

Kilka dni temu, bo 22 czerwca prezenterka pogody obchodziła swoje 40 urodziny, patrząc na zdjęcia jakie prezentuje na swoim profilu w serwisie Instagram, aż trudno w to uwierzyć. Jej wygląd z pewnością przysporzył jej wielu fanów, szczególnie wśród męskiej części użytkowników mediów społecznościowych i telewidzów. Jednak jej ostatnia fotografia zmusza do refleksji, czy aby gwiazda TVN nie przesadziła z odchudzaniem.

Zobacz również: Odlot Zamachowskiej. Powiedziała co sądzi o Polakach. Wstyd!

Część jej fanów wyraziło zaniepokojenie wyglądem jaki prezentuje w mediach społecznościowych. Dorota Gardias wyraźnie schudła i jak słusznie zauważyli jeżeli będzie traciła kilogramy dalej w takim tempie, może to doprowadzić do problemów zdrowotnych.

Dieta jaką wprowadziła Dorota Gardias spowodowała, że mocno schudła, Instagram

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

To koniec Durczoka! Wstrząsające doniesienia mediów

Rozenek podjęła ostateczną decyzję. Wielu fanów jest w ciężkim szoku

Lipińska upokorzyła Dodę! Więc ta się zemściła… Nie uwierzysz jak

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →