Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i koniec kariery? Edyta Górniak to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i zakończonego już programu „My Way” oraz TVP, gdzie występowała jako trenerka w programie „The Voice Kids” oraz „The Voice of Poland”. Dziś nie ulega wątpliwości, że Edyta jest prawdziwą królową polskiej muzyki i szeroko pojętego show biznesu. Do świata muzyki weszła przebojem dzięki drugiemu miejscu podczas konkursu Eurowizji w 1995 roku. Warto przypomnieć, że jak do tej pory nikomu nie udało się chociażby wyrównać osiągnięcia Górniak w Europie. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że piosenkarka zrobiła już praktycznie wszystko w swojej karierze. Jej piosenki nie potrzebują reklamy, aby zyskać popularność. Niestety okazuje się, że gwiazda coraz częściej ma dosyć swojego zawodu. Czym jest to spowodowane?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze
  2. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim
  3. Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Edyta Górniak to gwiazda stacji TVN i zakończonego już programu „My Way” oraz TVP, gdzie występowała przez wiele sezonów jako trenerka w programie „The Voice Kids” oraz „The Voice of Poland”. Dziś Edyta nie może narzekać na brak popularności. Jej kariera spowodowała, że jest cenioną piosenkarką, z której przykład mogą brać największe, wschodzące gwiazdy polskiej muzyki. Wśród nich jest choćby Roksana Węgiel. To właśnie za sprawą opieki Edyty Górniak w „The Voice Kids” – Roxie zwyciężyła w programie, a następnie udała się na konkurs Eurowizji dla dzieci w Mińsku, gdzie zdobyła historyczne zwycięstwo dla Polski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i koniec kariery?

Mimo tych sukcesów Edyta Górniak niedawno wyznała, że momentami czuję się już zmęczona swoją karierą.

„Są takie rzeczy, których nie lubię w swojej pracy. To moment wyjścia na scenę. Wtedy źle się czuję, nawet fizycznie i tego nie umiem się pozbyć. Myślałam, że lata doświadczenia spowodują, że będę miała większy spokój, ale niestety tak nie jest. Im więcej udaje mi się w życiu zbudować, tym bardziej muszę sobie udowodnić, że mogę więcej i lepiej”

– przyznała diwa w rozmowie z Jastrząb Post.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Edyta Górniak sprawdziła również, że nawet fani zauważają, że gwiazda pomału się wypala.

„Kiedyś ktoś z fanów napisał, że teraz już tylko jedna osoba może pokonać Edytę Górniak. Jestem to ja sama. Bardzo piękne i prawdziwe słowa. Niezależnie od presji, która płynie z zewnątrz, ja mam swoją wewnętrzną presję. I ta walka, którą muszę stoczyć, jest naprawdę trudna do udźwignięcia”

– skwitowała gwiazda.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

Edyta Górniak i koniec kariery? Edyta Górniak to  gwiazda stacji TVN i programu "My Way" oraz TVP, gdzie występowała jako trenerka w programie The Voice Kids
Górniak/ screen YouTube

Polecamy:

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

Hołownia kpi ze Smoleńska: Zobacz jak się tłumaczy

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →