Edyta Pazura zalicza wpadkę w sieci. Ludzie nie mieli dla niej litości!

Edyta Pazura i Cezary Pazura tworzą zgrane małżeństwo, które w zasadzie dzieli tylko wiek, bo aktor filmów „Futro z misia” i „Psy 3” ma 57 lat, natomiast jego żona jest od niego o 26 lat młodsza. Być może tym trzeba tłumaczyć, że kobieta ucieszyła się z mikołajkowego prezentu i postanowiła pochwalić się tym na Insta. Niestety, części fanów obserwujących jej profil nie przypadło to do gustu, bowiem uznali to za zachowanie dziecinne.

Czytaj też: Doda atakuje Górniak. Konflikt trwa w najlepsze!

Choć kobiet nie pyta się o wiek, to chyba możemy zdradzić, że Edyta Pazura ma 31 lat. Czyni to z niej kobietę dość jeszcze młodą, nic zatem dziwnego, że reaguje ona emocjonalnie i żywiołowo na pewne sytuacje. Taka sytuacja wydarzyła się ostatnio, gdy kobieta otrzymała od Mikołaja (w tej roli Cezary Pazura) prezent w postaci kolczyków.

Czy wiek, w którym jest Edyta Pazura zabrania chwalenia się prezentami?

Edyta Pazura (wiek 31 lat) dostała od męża, którym jest Cezary Pazura ("Psy 3", "Futro z misia") prezent, którym pochwaliła się na Insta. Błąd...
fot.: Edyta Pazura, screen/ Instagram

Żona aktora grającego w filmach „Psy 3” i „Futro z misia” udała się na Instagram, by pochwalić się prezentem przez fanami. Obserwujący jej profil zaczęli rozpływać się w zachwytach, bowiem prezent, jaki otrzymała Edyta Pazura, to marzenie wielu kobiet, bez względu na wiek. Gustowne kolczyki z niebieskim oczkiem są wyjątkowo gustowne.

Czytaj też: Mucha pokazała się zupełnie nago. Ludzie nie dowierzają!

Niestety nie wszystkim udzielił się ogólny nastrój zachwytu. Niektórzy fani uznali takie publiczne chwalenie się drogimi prezentami za dziecinne, niegodne osoby w wieku Pazury. „Takie posty to ŻENADA!!!! Moje dziecko też dostało kolczyki. Wzięła do szkoły, żeby się pochwalić” napisała z przekąsem jedna z fanek.

Jak widać, nie wszystkim udzielił się mikołajkowy nastrój, a Instagram to dla nich miejsce wylewania frustracji…

źródło: Instagram

Tagi: Edyta Pazura wiek, Cezary Pazura, Instagram

POLECAMY:

Seweryn szczerze o udziale w Rolnik szuka żony. Jego słowa was zszokują!
Lech Wałęsa w ostrej wypowiedzi o stanie demokracji. Czy on już zwariował?!
Wieniawa krytykowana w sieci. Gwiazda ma dość!
Kurdej Szatan zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Skandal z udziałem Viki Gabor! Czy TVP przesadziło tym razem?!

, , , , ,