Cała prawda o diecie Gessler! Magda spali się ze wstydu

Udostępnij:

Magda Gessler i jej dieta robią wielkim szum na portalu Instagram, gdzie jej efektami coraz częściej lubi się chwalić gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Fani celebrytki są bardzo mocno zachwyceni zmianami w jadłospisie gwiazdy. Jednak w internecie możemy również natrafić na zdecydowanie mniej przychylne opinię, które wprost obalają mit o cudownych zaletach diety Magdy Gessler. Czyżby wielka przemiana Pani Magdy nie miała odzwierciedlenia w rzeczywistości? Co na ten temat uważają internauci?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka w telewizji pojawiła się po raz pierwszy w 2010 roku, kiedy to komercyjna stacja TVN zaproponowała jej poprowadzenie nowego programu, którym były Kuchenne Rewolucje. Dziś Magda Gessler jest jedną z najbardziej popularnych osobistości polskiego show biznesu. Poza pracą w telewizji restauratorka prowadzi szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler wie jak zarabiać na swojej sławie.

Magda Gessler i jej dieta robią wielkim szum na Instagram, gdzie jej efektami coraz częściej lubi się chwalić gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler i jej dieta. Portal Instagram huczy

Czytaj też: Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

Magda Gessler w poprzednie wakacje ogłosiła, iż przechodzi na dietę. Do tego ruchu miał ją namówić jej syn – Tadeusz Müller, który słynie z promowania zdrowego trybu życia. Niedawno gwiazda ponownie postanowiła pochwalić się efektami swojej przemiany. – Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Dziś prawie nie jem mięsa. Piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera” – powiedziała na łamach „Party” Magda Gessler.

Czytaj też: Sławomir i Adrian podjęli decyzję. Doszło do skandalu

Niestety nie wszyscy podzielają entuzjazm znanej restauratorki. W sieci pojawiły się także mocne słowa krytyki pod adresem gwiazdy i jej sylwetki. – Miałem okazję zobaczyć ta Pania z bliska i powiem tak. Typowa babcia gienia z wyglądu, starosc ukryta pod grubą warstwą tapety i spuchnięta twarz od botoksów itp… Ogólnie to przypomina pingwina z batmana 🙂 jeżeli chodzi o gotowanie to rzeczywiście wiedzę posiada dużą to trzeba przyznać i to szanuje jak najbardziej. – napisał na jednym z portali Pan Tomasz.

tagi: Gessler dieta, Instagram

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!
Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

, , , , ,