Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Doda i jej dieta robią wrażenie na falach piosenkarki, którzy śledzą na portalu Instagram każdy ruch aktorki. Aktualnie w kręgach zainteresowania fanów znalazła się Doda i jej wakacje wraz z przyjaciółką. Tą wyprawę z pewnością była wokalistka zespołu Virgin zapamięta na bardzo długi czas za sprawą przede wszystkim zdjęć i nagrań, które trafiły do sieci. Czyżby Doda wywołała kolejny skandal? Co dzieję się z jej wagą?

Działalność Doroty Rabczewskiej jest powszechnie komentowana w mediach, między innymi za sprawą skandali obyczajowych i jej bardzo kontrowersyjnego wizerunku. W 2008 artystka znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków, sporządzonej przez telewizję CNN w ramach cyklu reportaży poświęconych Polsce. W 2010 zastała ogłoszona jedną z 50 najlepszych polskich wokalistek przez czasopismo „Machina”, co stanowi bardzo prestiżowe wyróżnienie.

Doda i jej dieta robią wrażenie na fanach, którzy śledzą ją na portalu Instagram. Aktualnie w kręgach  zainteresowania znalazła się Doda i jej wakacje.
Doda/ screen YouTube

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

Doda zanim stała się gwiazdą trenowała sport. Cała w tym zasługa jej taty, który sporo wolnego czasu spędzał na siłowni. Z kolei Doda przez wiele lat uprawiała lekkoatletykę. Teraz piosenkarka zdecydowanie bardziej skupia się na ćwiczeniach, które pozwalają jej utrzymać sylwetkę fit. W tym celu wykonuje prawie codziennie wiele ćwiczeń. Na dodatek spożywa zdrowe produkty spożywcze, które są w pewnym elemencie ważniejsze od ćwiczeń. Niestety trzymanie formy doprowadziło do sytuacji, gdzie Doda swoją sylwetką mocno zmartwiła fanów.

Czytaj też: Lara Gessler pokazała za dużo. Widać niemal wszystko!

Doda i jej dieta robią wrażenie na falach piosenkarki, którzy śledzą na portalu Instagram każdy ruch aktorki. Aktualnie w kręgach zainteresowania fanów znalazła się Doda i jej wakacje wraz z przyjaciółką. Piosenkarka zamieściła na portalu Instagram zdjęcie, na którym widać wyraźnie jej bardzo szczupłą sylwetkę. Według fanów taka postura nie do końca może się pozytywnie odbić na jej zdrowiu. A waszym zdaniem Doda ma idealną sylwetkę, czy może już przesadziła?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!
Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości
Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →