Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler jako prezydent? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zamieściła na portalu Instagram zdjęcie z informacjami dotyczącymi popularności poszczególnych kandydatów na stanowisko prezydenta w wyborach, które mają się odbyć w maju przyszłego roku. Statystyki pokazane przez Magdę Gessler są bez wątpienia bardzo ciekawe, a sam jej start mógłby wywołać niemały bałagan na polskiej scenie politycznej. Jak w takim układzie przestawia się Magda Gessler na tle Andrzeja Dudy, Donalda Tuska, Władysława Kosiniaka Kamysza i Małgorzaty Kidawy Błońskiej?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie stacji TVN występuje od prawie dekady, a jej program telewizyjny od lat bije rekordy popularności i przynosi olbrzymie zyski. Na portalach społecznościowych takich jak Instagram i Facebook gwiazdę TVN obserwują miliony internautów, którzy po prostu kochają restauratorkę za jej styl i podejście do prowadzenia kulinarnych programów rozrywkowych. Czyżby milionowe grono fanów skłoniło królową TVN do dalej idących celów?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler jako prezydent?

Czytaj też: Mucha zszokowała wyglądem! Czy to na pewno ona?

Magda Gessler jako prezydent? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zamieściła na portalu Instagram zaskakujące zdjęcie z kandydatami.
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler to przede wszystkim jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Oprócz pracy w telewizji restauratorka prowadzi szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Na dodatek Gessler ma ma swoim koncie szereg mniejszych interesów, które również przynoszą jej przyzwoite przychody. W takim układzie nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler na polskim podwórku show biznesu osiągnęła już niemal wszystko. Jest bardzo popularna i wręcz uwielbiana przez rzeszę fanów. Czyżby teraz przyszła pora na podbój polskiej polityki?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Kurdej Szatan została brutalnie upokorzona. Przerwała milczenie i opowiedziała wszystko

Magda Gessler opublikowała na portalu Instagram statystyki zestawiające popularności kandydatów na prezydenta. W najbliższych wyborach prezydenckich w ujęciu ilości fanów na portalach społecznościowych. Według niego Donalda Tuska obserwuje 268 tys. osób, urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę 650 tys. Władysława Kosiniaka-Kamysza 44 tys, a Małgorzatę Kidawę Błońską ledwie 29 tys. Przy królowej TVN to na prawdę niewiele, lecz czy Polacy chcą przyszłej głowy państwa, która jak do tej pory zajmowała się głównie pracą w telewizji?

Tagi: Gessler prezydent, Kuchenne Rewolucje, TVN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Gessler była w szoku po zobaczeniu TEGO na talerzu!
Wendzikowska, Siwiec i ogromna wpadka! Wolałyby aby tych zdjęć nie było

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Skandal u Rozenek Majdan! Ludzie wściekli do białości
Joanna Krupa oszukała wszystkich! Co z jej ciążą?
Kurdej Szatan w Hollywood? Aktorka przerwała milczenie i wyznała całą prawdę
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →