Mucha zszokowała wyglądem! Czy to na pewno ona?

Udostępnij:

Anna Mucha i magazyn „Gala” udali się do pięknego państwa bliskiego wschodu, którym jest bez wątpienia Izrael. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość zamieściła niedawno na portalu Instagram zdjęcie z sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu. Fani byli po prostu zachwyceni tym co pokazała im popularna aktorka. Bez wątpienia mimo zbliżających się okrągłych czterdziestych urodzin, aktorka wręcz promieniuje wdziękiem i idealną formą.

Czytaj też: Wiśniewski komentuję karierę byłej żony. Padły mocne słowa

Mucha i Izrael

Bez wątpienia Anna Mucha jest jedną z tych polskich aktorek, o których w ostatnim czasie jest na prawdę głośno. W ubiegłym miesiącu Anna Mucha i magazyn „Gala” udali się do pięknego państwa bliskiego wschodu, którym jest bez wątpienia Izrael. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość zamieściła niedawno na portalu Instagram zdjęcie z sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu. Fani byli zachwyceni fotografią, która jest idealnym dowodem na to, że aktorka bardzo lubi dbać o swój wygląd i dyspozycję. Bez wątpienia Ania nie wygląda na swój wiek.

Anna Mucha i magazyn "Gala" udali się do pięknego państwa bliskiego wschodu,  którym jest bez wątpienia Izrael. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość...
Anna Mucha/ screen YouTube

Czytaj też: Syn Gessler szczerze o matce. Będziecie w szoku, co o niej myśli!

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda stacji TVP i serialu M jak Miłość, którą na portalu Instagram obserwuje ponad 700 tysięcy internautów. Ostatnio o celebrytce było bardzo głośno za sprawą jej domniemanego romansu z Kubą Wojewódzkim. Oboje przed laty byli już razem, lecz ostatecznie postanowili się rozstać. Teraz seria zdjęć i niejasnych komentarzy na temat romansu sprawiły coraz więcej pytań na temat relacji aktorki z dziennikarzem.

Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem. (…) Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia. Ania była zaprzeczeniem wszystkiego, co było w kobietach tamtego czasu. (…) Była wtedy związana z przystojnym młodym biznesmenem Tomkiem, by wkrótce zamienić go na nieprzystojnego życiowego anarchistę o żydowskim imieniu – napisał w swojej książce Kuba Wojewódzki.

POLECAMY:

Nie uwierzycie, co zrobiła Doda! Totalna zmiana u wokalistki
Przerażona Kurdej Szatan! Popek nie dał jej wyboru
Michał Szpak nago na Instagramie! Fani w szoku
Straszna wpadka Gąsiewskiej! W sieci zawrzało
zy Wojewódzki ujawni prawdę? Ludzie zniecierpliwieni

loading...
, , ,