Kurdej Szatan w Hollywood? Aktorka przerwała milczenie i wyznała całą prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan i Hollywood? Gwiazda seriali M jak Miłość, W Rytmie Serca oraz programu tanecznego Taniec z Gwiazdami mogłaby pójść śladami innej polskiej aktorki, którą jest Joanna Kulig? Niegdyś aktorka była przede wszystkim znana za sprawą występów w reklamach popularnej sieci komórkowej. Dziś do grona zajęć Basi Kurdej Szatan doszły między innymi liczne programy rozrywkowe oraz filmy i seriale. Bez wątpienia jej kariera bardzo mocno przyspieszyła na polskim podwórku, lecz czy taka sama sytuacja miałaby miejsce za oceanem? Wiz już w zasadzie nie ma, więc może warto korzystać?

Kurdej Szatan i Hollywood?

Barbara Kurdej Szatan i Hollywood? Gwiazda M jak Miłość,  W Rytmie Serca oraz  Taniec z Gwiazdami mogłaby pójść śladami aktorki, którą jest Joanna Kulig?
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Basia Kurdej Szatan od 2013 roku nie schodzi praktycznie z czołówek plotkarskich magazynów. Na dodatek aktorka jest bardzo aktywna medialnie. W czerwcu 2014 była współprowadzącą 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadziła programy Telewizji Polskiej: Kocham cię, Polsko!, The Voice of Poland, The Voice Kids i Dance Dance Dance. 30 czerwca 2019 razem z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadziła koncert Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje transmitowany w telewizji Polsat. Dziś jest jedną z głównych gwiazd seriali M jak Miłość oraz W Rytmie Serca.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Skandal u Wojewódzkiego. Gość chciał wyjść ze studia

Bez wątpienia kariera Basi Kurdej Szatan w ostatnim czasie poszła bardzo do przodu pod wieloma względami. Aktorka wciąż występuje w popularnej reklamie sieci komórkowej, lecz do tego dziś doszła również gra w licznych polskich serialach, filmach oraz również programach telewizyjnych. Z tego powodu wielu fanów aktorki zastanawia się nad tym, czy ewentualnie Basia poradziłaby sobie za oceanem w legendarnym Hollywood, tak jak choćby Joanna Kulig, która dostaje coraz więcej propozycji z fabryki snów. Co o tym myśli Basia?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Magda Gessler już tak nie wygląda! Co się z nią dzieje?

„Nie marzę o Hollywood. Pewnie jakbym tam pojechała, to poszłabym na jakieś castingi z ciekawości, aczkolwiek wiem, że tam jest bardzo trudno, bo wszyscy wyglądają jak klony. Na razie mam tyle do roboty w Polsce, że kompletnie o tym nie myślę. Chciałabym wystąpić w produkcji prezentowanej na Festiwalu Filmowym. Tylko najpierw muszę zagrać w filmie, który się tam nadaje. Kiedyś wysyłałam coś do Rosji chyba, ale się nie udało” – powiedziała Kurdej Szatan.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania
Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!
Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!
Weronika Rosati w bardzo skąpym bikini! Widać wszystko
Edyta Górniak zrobi to na oczach wszystkich! Po raz pierwszy w historii
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →