Kurdej Szatan została brutalnie upokorzona. Przerwała milczenie i opowiedziała wszystko

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i hejt? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość oraz show Taniec z Gwiazdami przyznała,  że jej początki w popularnym serialu zbytnio łatwe nie były. Aktorka musiała się spotkać ze sporą falą krytyki ze strony najbardziej zagorzałych widzów produkcji TVP. Z kolei inaczej zupełnie została przyjęta przez kolegów z planu serialu,  którzy starali się,  aby Basia czuła się na planie serialu komfortowo.

Barbara Kurdej Szatan i hejt

Barbara Kurdej Szatan i hejt? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość oraz show Taniec z Gwiazdami przyznała,  że jej początki w  serialu łatwe nie były.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Basia Kurdej Szatan w jedynym z niedawnych wywiadów przyznała,  że jej początki na planie serialu M jak Miłość nie należały do najłatwiejszych. Gwiazda TVP i show Taniec z Gwiazdami spotkała się ze sporą falą krytyki i hejtu ze strony widzów popularnego serialu. Na szczęście pomocną dłoń w tych chwilach wyciągnęli do niej jej koledzy z planu. Jak tamte wydarzenia dziś wspomina Basia?

Czytaj też: Wiśniewski komentuję karierę byłej żony. Padły mocne słowa

Hejt na Barbarę Kurdej Szatan

  • Przede wszystkim dopiero po jakimś czasie z nowej twarzy stałam się członkinią ekipy. Musiałam dotrzeć się z kolegami, którzy pracowali razem już od dawna. Pamiętam, jak makijażystka  Jola powiedziała mi, że za 15 lat będę dalej siedzieć na jej krześle charakteryzatorskim. Zarzekałam się, że nie. A proszę, jestem „Emce” wierna już od pięciu lat.

Aktorka przyznała również,  że początek kariery w M jak Miłość rozpoczął się od sporej krytyki i nawet hejtu ze strony widzów.

Czytaj też: Wiśniewski komentuję karierę byłej żony. Padły mocne słowa

-,Po raz pierwszy zetknęłam się z hejtem.  „M jak miłość” ma fanów, ale i fanatyków,  którzy traktują losy bohaterów bardzo osobiście. Po emisji pierwszych odcinków komentowali więc na moim profilu na Facebooku,  że mam odejść z serialu, bo Tomek powinien być z Agnieszką, a nie ze mną. Przewalczyłam hejt trolli, skupiając się na wielbicielach serialu. I zdobyłam za rolę trzy Telekamery. – stwierdziła Basia Kurdej Szatan.

Tagi: Kurdej Szatan hejt, M jak Miłość, TVP

POLECAMY TAKŻE:

Nie uwierzycie, co zrobiła Doda! Totalna zmiana u wokalistki
Przerażona Kurdej Szatan! Popek nie dał jej wyboru
Michał Szpak nago na Instagramie! Fani w szoku
Straszna wpadka Gąsiewskiej! W sieci zawrzało
zy Wojewódzki ujawni prawdę? Ludzie zniecierpliwieni

loading...
, , , ,