Skandal u Rozenek Majdan! Ludzie wściekli do białości

Dzisiaj 1 listopada, który w naszej kulturze jest dniem wyjątkowym. Dziś bowiem wyruszamy na groby naszych zmarłych bliskich, by dać dowód, że o nich nie zapomnieliśmy. Nawet celebryci na portalu Instagram przycichli, ale możemy się spodziewać, że się uaktywnią, gdy tylko wrócą znad grobów. Pierwsza relację z wyprawy na cmentarz zdała Małgorzata Rozenek Majdan. Wrzuciła ona jedynie zdjęcie znicza, jaki położyła na grobie, ale i tak część fanów obserwujących profil żeńskiej połówki duetu „Iron Majdan” (TVN) uznało, że to zbyt wiele. Perfekcyjna Pani Domu została poproszona, by chociaż w ten jeden dzień powstrzymała się od postowania. Był to mały zgrzyt, ale to nic w porównaniu z tym, co zrobili inni fani.

Czytaj też: Wojewódzki poderwał 19-latke? Teraz się tym chwali!

Małgorzata Rozenek Majdan odwiedziła cmentarz, by zapalić znicze na grobach bliskich. Oczywiście podzieliła się tą informacją z obserwującymi jej profil, co nie przypadło do gustu części fanów, bowiem woleliby by zachowała symboliczną ciszę.

Rozenek Majdan pochwaliła się wyprawą na cmentarz

Rozenek odwiedziła cmentarz i Instagram, ale popełniła gafę. Czym podpadła fanom Perfekcyjna Pani Domu i gwiazda swow TVN "Iron Majdan"?
fot.: Małgorzata Rozenek Majdan, screen/ Instagram

Na szczęście dla Rozenek, gafę szybko przykrył komentarz jednej z fanek, która wprost zapytała, gdzie Perfekcyjna Pani Domu kupiła widoczny na fotografii znicz. Pytanie to było tak absurdalne, że ciężko było uwierzyć własnym oczom.

Czytaj też: Wiśniewski komentuję karierę byłej żony. Padły mocne słowa

Do tradycji portalu Instagram przeszło już, że gdy gwiazda wrzuci na niego jakieś zdjęcie, zaraz zostaje zasypana pytaniami o markę butów, rodzaj kurtki, producenta bluzy itd. Fani chcą wiedzieć wszystko o swoich idolach, ale to, co zrobił jeden z nich na profilu Gosi z programu TVN „Iron Majdan” przechodzi pojęcie. Oczywiście pozostali fani rzucili się do komentowania tego pytania i tak cały nastrój zadumy prysł zastąpiony naparzanką w komentarzach…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Syn Gessler szczerze o matce. Będziecie w szoku, co o niej myśli!
Nie uwierzycie, co zrobiła Doda! Totalna zmiana u wokalistki
Przerażona Kurdej Szatan! Popek nie dał jej wyboru
Michał Szpak nago na Instagramie! Fani w szoku
Straszna wpadka Gąsiewskiej! W sieci zawrzało

, , , ,