Piękne słowa Gessler o narodzinach syna. Wzruszające

Udostępnij:

Magda Gessler i jej syn — Tomasz Müller są bardzo do siebie przywiązani. Gwiazda przede wszystkim stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje przed dwoma dniami złożyła swojemu synowi życzenia z okazji jego urodzin. Przy tej okazji gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami pewną refleksją związaną bezpośrednio z tamtymi chwilami.

Magda Gessler i Tomasz Müller — ile lat ma syn gwiazdy?

Polecamy przeczytać: Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą

Magda Gessler posiada dwójkę dzieci. Są nimi Lara Gessler — początkowa influencerka i celebrytka, którą przez bieżące wakacje możemy oglądać w reklamach napojów firmy Pepsi. Drugim dzieckiem gwiazdy jest Tomasz Müller, który jest owocem pierwszego małżeństwa restauratorki. Tomek w tym tygodniu obchodził swoje 36 urodziny. Z tej okazji jego mama postanowiła za pomocą mediów społecznościowych złożyć mu życzenia. Przy tej okazji podzieliła się z fanami wspomnieniami sprzed 36 lat!

Polecamy również: Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech

Kim jest Tomasz Müller?

Według Magdy Gessler – Tomasz Müller przyszedł na świat w Madrycie 36 lat temu. Jest on pierwszym dzieckiem gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje z małżeństwa z dziennikarzem niemieckiego Bilda – Volkhartem Müllerem. Restauratorka wyznaje, że było to ciepłe sierpniowe położenie, dokładnie godzina 12. Miejscem narodzin Tomka był szpital Santa Christina w Madrycie.

Magda Gessler i jej syn Tomasz Müller robią furorę na portalu instagram.  Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje  złożyła publiczne życzenia synowi.
Magda Gessler i jej syn Tomasz Müller robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje złożyła publiczne życzenia synowi.

„Łza kręci się w oku, totalne wzruszenie…. ogarnia całą mnie …. Według czasu polskiego Tadeusz przyszedł na ten dziwny świat… w Madrycie bardzo gorącego lata o godz. 12 w południe 13 sierpnia w klinice Santa Cristina…….. kochany mój Tadeuszu…. szczęścia Ci życzę…. jestem z Tobą zawsze!!! Kocham bardzo” – napisała prowadząca program „Kuchenne rewolucje”.

Rodzinna tradycja

Tomasz Müller podobnie jak jego mama prowadzi program w TV o tematyce kulinarnej na antenie Food Network Polska. Syn gwiazdy TVN jest również zwolennikiem zdrowego trybu życia i wegetarianinem, lecz w stopniu ograniczonym. Często możemy go ujrzeć w towarzystwie jego mamy oraz siostry Lary, która w przeciwieństwie do reszty rodziny poszła zupełnie inną ścieżką kariery.

POLECAMY TAKŻE:

Doda ujawnia swoje IQ! Usiądźcie, będziecie w szoku
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani

Polecamy również:

Oto Wiśniewski i jego nowa kobieta! Usuwają w popłochu to zdjęcie
Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację

Polecamy także:

Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

, , ,