Andrzej Grabowski ma brata! To znana osoba. Będziesz w szoku

Andrzej Grabowski i jego brat zajmują się tą samą profesją! Mało kto zdawał sobie sprawę z faktu, iż aktor znany przede wszystkim z roli Ferdka Kiepskiego w serialu Świat według Kiepskich ma rodzeństwo w świecie show-biznesu. Mikołaj Grabowski to brat Andrzeja, który jest zdecydowanie mniej znany od swojego młodszego brata, lecz zalicza się do grona znanych osobowości z rodziny aktora. Równie popularny co Andrzej Grabowski jest jego zięć — Paweł Domagała, który zyskał sporą popularność za sprawą swojej działalności aktorskiej i muzycznej.

Andrzej Grabowski i jego brat — kim jest Mikołaj Grabowski?

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem

Andrzej Grabowski to aktor znany przede wszystkim z serialu Świat według Kiepskich. Aktor prywatnie posiada bardzo popularnego zięcia, którym jest aktor i piosenkarz Paweł Domagała. Na tym jednak znane postacie w rodzinie aktora ze świata show-biznesu się nie kończą. Odtwórca roli Ferdka Kiepskiego ma również brata, którym jest aktor i reżyser teatralny — Mikołaj Grabowski. Mężczyzna jest zdecydowanie mniej znany od swojego brata i możemy to częściej spotkać w teatrze niż na planie firmowym.

Andrzej Grabowski i jego brat to aktorzy. Gwiazda serialu Świat według Kiepskich i Mikołaj Grabowski to bracia. Paweł Domagała
Fot.: Andrzej Grabowski, screen/ YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy seria zszokował Polaków! Wieniawa obok Rosati?

Braci i ich miłość do teatru

Mikołaj Grabowski na scenie aktorskiej występuje niemalże tyle samo lat, co jego brat. Także na dużym ekranie mogliśmy go ujrzeć w takich produkcjach jak między innymi „Karol — człowiek, który został papieżem”, „Uwikłani” oraz „Kariera Nikosia Dyzmy”. Dodatkowo z wykształcenia jest pedagogiem, lecz w jego życiu bez wątpienia pierwsze skrzypce odgrywa teatr i kariera reżysera oraz aktora.

CZYTAJ TEŻ: Andrzej Grabowski zdradził sekret filmu „Polityka”. Chodzi o prezesa PiS

Grabowski ma problemy

Grabowski i jego brat: Grabowski w ostatnim czasie ma zagrać w filmie Patryka Vegi – „Polityka”. Produkcja jest bardzo głośno komentowana w całym kraju jeszcze przed premierą. Powodem tej sytuacji są przede wszystkim kontrowersyjne wątki poruszane w filmie, który w dużej mierze nawiązuje do aktualnie rządzącej w kraju partii.

POLECAMY:

Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość
Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Wojewódzki pokazał się jak był młody. Nie poznałbyś go
Gessler wrzuciła zdjęcie jak była młoda. Szok to mało powiedziane

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →