Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość

Kuchenne Rewolucje Gessler alkohol. Według szumnych zapowiedzi Magdy Gessler, gwiazdy TVN-owskich Kuchennych Rewolucji, kończy ona z piciem alkoholu. Mimo, że pani Gessler jest widywana dość często, gdy spożywa alkohol to stanowczo powiedział dość. Wiele osób zadawało sobie pytanie: Czy Magda Gessler Jest alkoholiczką? Czy Gessler ma problem z alkoholem? Teraz restauratorka zrobiła coś czego nikt się nie spodziewał. Kuchenne Rewolucje 23 maj.

W programie Kuchenne Rewolucje małą tradycją stało się, że Magda Gessler często zamawia w programie napoje alkoholowe do posiłków, które są jej serwowane. Często jest to jedyna możliwość, aby zabić smak potraw nie nadających się nawet na paszę dla zwierząt.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gessler wrzuciła zdjęcie jak była młoda. Szok to mało powiedziane

Kuchenne Rewolucje: Gessler i alkohol. Mówi dość!

Picie alkoholu jest łączone przez fanów z częstymi „dziwnymi” wpisami w mediach społecznościowych, które pisze prowadząca późnymi wieczorami. Dlatego zadają pytanie czy Magda Gessler jest alkoholiczką i problem z alkoholem z nią wygrywa?Może to być jeden z powodów dla czego Magda Gessler zdecydowała się na tak radykalną zmianę. Na wizji jak i poza nią pozostanie przy soku i kawie.

„Powoli zaczynam wykluczać z życia alkohol i dużą ilość jedzenia. Taki nawał pracy, który mnie w tej chwili czeka, zupełnie mi nie pozwala na kontynuowanie dotychczasowych nawyków”- Czytamy w wypowiedzi dla Fakt.pl

Wypowiedź świadczyć może, że spożywanie alkoholu wiązało się u pani Gessler z problemami zdrowotnymi, jednakże jedynym rozwiązaniem jest abstynencja i dieta.

Kuchenne Rewolucje Gessler alkohol, Magda Gessler Alkohol, Czy Magda Gessler jest alkoholiczką, Czy Gessler ma problem z alkoholem, Kuchenne Rewolucje 23 maj
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Decyzja ta stoi w jawnej sprzeczności z jeszcze niedawnymi wypowiedziami prowadzącej Kuchenne Rewolucje. Kiedy to twierdziła, że nie byłaby w stanie nigdy zrezygnować z picia jej ukochanego szampana.

ZOBACZ TAKŻE: Coś złego dzieje się z Gessler. Po ty zdjęciu nie ma wątpliwości

„Nie wyobrażam sobie życia bez szampana. Wprowadza nas w cudowny humor, jest sensualny. Wszystko ma dobre!” – przytaczała niedawno.

Aby zmienić jednak swoje życie, gwiazda jednego z najpopularniejszych programów w ramówce TVN-u Kuchennych Rewolucji, musi także odstawić swój ulubiony trunek, jednakże dla prawdziwego abstynenta nie ma wyjątków.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Wojewódzki pokazał się jak był młody. Nie poznałbyś go
Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem
Doda powiedziała co sądzi o LGBT. Padły bardzo mocne słowa
Nowy seria zszokował Polaków! Wieniawa obok Rosati?

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →