Tyle zarabia Doda! Znamy dokładne zarobki

Udostępnij:

Ile zarabia Doda? To pytanie z pewnością zadaję sobie niejeden fan znanej piosenkarki. Dorota Rabczewska raczej mało mówi ile na co dzień zarabia. Wokalistka zespołu Virgin prócz kariery wokalnej zajmuję się również szeregiem innych interesów. W ich skład wchodzą także wpływy z portalu instagram.

Ile zarabia Doda?

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Doda znana także jako Dorota Rabczewska jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd polskiej muzyki. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościiwych, a w szczególności na portalu instagram. Nie jest z pewnością czymś nowym, że piosenkarka uzyskuje również przychody z działalności na znanym portalu. Głównie zyski gwiazdy opierają się na promocji koszulek znanych marek, które w zamian płacą ustaloną kwotę.

Ile zarabia Doda (Dorota Rabczewska)? Gwiazda zarabia także na portalu instagram,  lecz ile na rok? Wokalistka zespołu Virgin wie jak zarabiać.
Ile zarabia Doda (Dorota Rabczewska)? Gwiazda zarabia także na portalu instagram, lecz ile na rok? Wokalistka zespołu Virgin wie jak zarabiać.

Dodatkowo Doda inwestuje w kilka interesów a wśród nich są nieruchomości. Wokalistka szczególnie lokuje swoje pieniądze w mieszkania, które bez wątpienia budzą zainteresowanie konsumentów. Do tego zestawu można również doliczyć wpływy ze sprzedaży koncertów. Po podliczeniu wszystkiego mogą wyjść naprawdę spore sumy.

Jakie są zarobki Rabczewskiej?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znany polski muzyk pedofilem? Zeznania ofiar mrożą krew w żyłach

Przechodząc do początkującego pytania – ile zarabia Doda? – odpowiadamy. Dorota Rabczewska rocznie uzyskuje przychody powyżej kilku milionów złotych. Za sam występ artystka inkasuje około 20 tysięcy złotych, co jest już solidną kwotą.

Należy jednak pamiętać, iż sama wokalistka przyznaje, że dużo wydaje, lecz z głową. Takiej tendencji ma sprzyjać przede wszystkim fakt, iż Doda zna się po prostu na robieniu interesów.

POLECAMY:

Gwiazda serialu „Zniewolona” w Tańcu z gwiazdami!
Gessler szykuję coś spektakularnego! Fani zachwyceni
Nowy kłopot Kurdej Szatan z show „Taniec z Gwiazdami”. Konflikt się zaognia
Jakubiak ujawnia kłamstwo po marszu LGBT! Z tego się nie wytłumaczą (foto)
Mocne wyznanie pobitego księdza! Przekaż dalej

, ,