Wojewódzki i Gessler zarabiają astronomiczne pieniądze, wiemy ile!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ile zarabia Wojewódzki? A ile Magda Gessler? To pytanie zadaję sobie zapewne wielu fanów znanego dziennikarza stacji TVN (Król TVN) i restauratorki popularnej przede wszystkim z roli prowadzącej show Kuchenne Rewolucje. Niegdyś niekwestionowanym liderem w rankingu zarobków celebrytów był Kuba Wojewódzki, lecz dziś jego dominacja mimo rosnących wynagrodzeń mocno osłabła. Jedną z gwiazd, które nieoficjalnie przegoniły króla TVN jest między innymi Magda Gessler.

Ile zarabia samozwańczy król TVN?

Kuba Wojewódzki od lat nie schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet. Życie króla TVN wciąż interesuję Polaków, lecz z pewnością nie jest to już to samo, co kiedyś. Kuba parę lat temu występował w licznych programach typu talent show. Jako dziennikarz muzyczny był jednym z jurorów kultowego programu „Idol”. Niestety od pewnego czasu król TVN ogranicza się jedynie do występów we własnym programie. Dodatkowo od czasu do czasu możemy go ujrzeć w telewizyjnych reklamach. To głównie z nich otrzymuję największą część swojego wynagrodzenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki niedawno wziął udział w kampanii reklamowej sieci Play. Za promowanie popularnej sieci swoim wizerunkiem dziennikarz miał zgarnąć około 2.5 miliona złotych. Warto wspomnieć, iż dodatkowo samozwańczy król zgarnia zyski od lat z promocji wyrobów marki „Helena”. Niestety nigdy oficjalnie dziennikarz nie przyznał się ile otrzymuję wynagrodzenia z tytułu tego kontraktu, lecz z pewnością są to sumy oscylujące w przedziale od 1 do 2 milionów złotych.

Ile zarabia Wojewódzki? Skąd gwiazda TVN ma tak olbrzymi majątek?

Ile zarabia Kuba Wojewódzki a ile Magda Gessler. Król TVN czy królowa w tym aspekcie królują? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje mało nie zarabia!
Ile zarabia Kuba Wojewódzki a ile Magda Gessler. Król TVN czy królowa w tym aspekcie królują? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje mało nie zarabia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ranczo i Miodowe lata skrywały tajemnicę. Tego nie wiedziałeś

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki prócz reklam opiera swój majątek przede wszystkim na wynagrodzeniu z tytułu pracy w stacji TVN. To właśnie tam od lat Kuba jest najważniejszą postacią stacji, która bez jego osoby nie byłaby z pewnością już taka sama. Według informacji podanych w 2012 roku – Kuba Wojewódzki mógł liczyć na pensję w wysokości 180 tysięcy złotych miesięcznie. Dziś jednak kwota ta według różnych źródeł uległa sporemu wzrostowi i oscyluje w granicach około 350 tysięcy złotych za miesiąc.

Ile zarabia Gessler?

CZYTAJ TEŻ: Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Dla porównania Magda Gessler – Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje otrzymuje wynagrodzenie na poziomie około 200 tysięcy złotych miesięcznie. Warto do tego dodać liczne interesy prywatne restauratorki i mnożące się w ostatnim czasie programy, które prowadzi dobrze znana wszystkim celebrytka. A zatem ile zarabia Magda Gessler? Z nieoficjalnych źródeł wynika, że mogą być to kwoty minimalnie wyższe od Kuby Wojewódzkiego i wynoszą około 5 milionów złotych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!
Psy III W Imię Zasad: Pazura ujawnia kulisy produkcji
Metamorfoza Krupy robi furorę. Jaki jest jej sekret?
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →