Ile zarabiają Lewandowscy? Wyciekły ich zarobki. Zawrotne sumy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski królują w serwisie Instagram, ich zarobki za jedną reklamę w poście są wręcz niebotyczne, ile zarabia Lewandowska i jej mąż w sieci?

Czytaj też: Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W dzisiejszych czasach, bez dwóch zdań, królują media społecznościowe. Osiągając sukces na Instagramie, Twitchu, czy Facebooku celebryci mogą sobie zapewnić olbrzymie dochody. Wszystko zależne jest oczywiście od ilości użytkowników, którzy chcą śledzić poczynania takiej gwiazdy. Im większa tym więcej są skłonni płacić potencjalni reklamodawcy za jeden post, w którym znana osoba wspomni o jego produkcie.

W tego typu zestawieniach najbardziej liczy się oczywiście ilość fanów śledzących celebrytę na Instagramie. Najlepiej opłacane gwiazdy w Polsce potrafią dostać nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych za jeden post.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostatnio magazyn Gala postanowił podliczyć które znane osobistości w kraju, zarabiają na Instagramie najwięcej. Ich ranking Top 50 mogła wygrać tylko jedna osoba… Robert Lewandowski. Jego profil śledzi już w tym momencie 17,3 miliona użytkowników. Ten wynik w dużej mierze zawdzięcza temu, że jest postacią rozpoznawalną globalnie. Za promocję danego produktu Robert zgarnia zawrotne kwoty.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Od 700 tys. zł do 2,5 mln zł. To zależy od skali, na jaką marka chce go wykorzystywać w kampanii, a także od wielkości i pozycji samej marki”

– zdradził Grzegorz Kita, prezes agencji Sport Management Polska.

Ile na Insta zarabia Ania Lewandowska?

Jednak to nie wszystko bo drugie miejsce w zestawieniu zajmuje jego żono Anna Lewandowska, którą na Instagramie obserwuje 2,7 miliona użytkowników. Jak widać para deklasuje wszystkie inne polskie gwiazdy.

Ania bardzo prężnie działa w biznesie i przez ostatnie lata rozwinęła mocno swoje marki: zdrowej żywności, produktów dla dzieci, a także posiada swoją aplikację do treningu i pilnowania diety.

Lewandowska nie próżnuje także w mediach społecznościowych, co widać po ilości fanów. Trenerka udostępnia dużo motywacyjnych wpisów i zdjęć, a także pokazuje swoje prywatne życie, nie udostępnia jednak wizerunku swoich dzieci

Zobacz również: Minister Wójcik zmiażdżył Olejnik w jej własnym programie! To poszło na żywo

Na jakie jednak pieniądze może liczyć żona naszego asa reprezentacji? Większą część postów promocyjnych zajmują jej własne produkty, jednak jak podaje Fakt, jeżeli ma podpisany z kimś kontrakt reklamowy, to może liczyć nawet na 100 tysięcy złotych wynagrodzenia.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski królują w serwisie Instagram, ich zarobki są niebotyczne, ile zarabia Lewandowska i jej mąż w sieci?
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski królują w serwisie Instagram, ich zarobki są niebotyczne, ile zarabia Lewandowska i jej mąż w sieci? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Od jutra nowe zasady! Kierowcy mogą dostać ogromne kary. Wystarczy że zapomną o jednej rzeczy

Kolejny skandal w Biedronce! Klienci zostali oszukani

Ferency ostro krytykuje rząd! Ostre słowa pod adresem PiS

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →