Afera! Kurdej-Szatan rzuciła się na koleżankę z pracy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Instagram: Barbara Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska mają ze sobą konflikt po „Cuc Challenge”? Na to wygląda.

Czytaj też: Rosja grozi Polsce. Po tym co zrobił nasz rząd Putin nie ma wyjścia

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Znana aktorka z takich seriali telewizyjnych jak „M jak Miłość” oraz „W rytmie serca” wypowiedziała się na temat swojej koleżanki po fachu i należy przyznać, że nie były to zbyt miłe słowa skierowane w jej kierunku.

Wszystko rozpoczęło się od jednego komentarza internautki, na który postanowiła odpowiedzieć Barbara Kurdej-Szatan. W tej sytuacji wybuchła wielka afera.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Instagram: Barbara Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska mają ze sobą konflikt?

Cuc Challenge to nowa akacja w internecie, która ma przede wszystkim zadanie zwrócenie uwagi na problem przemocy w domu. Znane osoby tworzą na tej podstawie filmy, które następnie publikują w sieci. Wśród uczestników jest również Barbara Kurdej-Szatan.

Nagranie aktorki pokazywało jak biega z odkrytym brzuchem po domu, a następnie zostaje uderzona w twarz przez męża. Filmy tego typu skrytykowała Ola Domańska.

Jej zdaniem to parodiowanie bardzo poważnego problemu i twórcy nagrań powinni przeprosić. Innego jednak zdania jest Barbara Kurdej-Szatan, która broni się między innymi tym, że akcja przybyła do nas z USA.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Domańska i Kurdej-Szatan prowadzą spór na Insta

Mimo wszystko pod wpisem Barbary Kurdej-Szatan znalazł się wpis na temat wypowiedzi Oli Domańskiej. Aktorka odpowiedziała pod nim i jednocześnie wyznała, że koledzy z planu nie za bardzo lubili z Olą Domańską pracować z powodu jej charakteru.

Wypowiedzi Pań z branży, które albo słyną z wiecznego ciętego języka nienawiści , albo koleżanek, które same co chwila wrzucają przeróżne filmiki – raz bardzo śmieszne, raz średnio (…)

– pisze Domańska.

Zobacz także: Górniak napisała list do Szumowskiego! Znamy treść

Basia odpowiedziała, że:

No cóż, Ola jest dość specyficzna. Ale ja jestem mocno tolerancyjna i lubię pojechanych ludzi za ich oryginalność, więc zawsze podchodziłam do niej bardzo pozytywnie i broniłam jej na planie, podczas gdy koledzy nie mieli ochoty z nią grać, bo rozkapryszona, bo coś . W końcu jej postać została uśmiercona, *więc już się nie widziałyśmy. Chyba przestała mnie obserwować po tym poście. Ola wyraziła swoje zdanie, miała prawo, * na pewno Karolina Korwin-Piotrowska ją poprze –

wyjaśniła aktorka.

Instagram: Barbara Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska mają ze sobą konflikt po "Cuc Challenge"? Na to wygląda. Czy na to się skończy?
Instagram: Barbara Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska mają ze sobą konflikt po „Cuc Challenge”? Na to wygląda. Czy na to się skończy?/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Wyciekło nagranie z „zatrzymania” Burego! Co za kompromitacja

Panika w PO! Wyciekła tajna instrukcja w sprawie Trzaskowskiego

Trzaskowski z kolegami koncertowo się ośmieszył! Wpadka roku

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →