Szokujące słowa Jackowskiego o koronawirusie! To nagranie robi furorę w sieci

Krzysztof Jackowski, zanany wizjoner z Człuchowa, podjął wyzwanie i nagrał swoje hot16challenge, nagranie pojawiło się na jego kanale na YouTube. Jasnowidz zawarł tam parę ostrych zdań o koronawirusie.

Zanany jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, także postanowił nagrać swoje 16 wersów, by dołączyć do akcji hot16challenge. Uwagę fanów wizjonera wzbudził przede wszystkim tekst, który rysuje nam rzeczywistość w bardzo czarnych barwach.

Czytaj też: Ile zarabia Joanna Krupa? Wyciekły gigantyczne zarobki gwiazdy

Krzysztof Jackowski od początku ogłoszenia światowej pandemii koronawirusa COVID-19 dzieli się z nami swoimi wizjami. Jasnowidz wielokrotnie podkreślał, że sama choroba nie jest tak groźna, jak skutki, które wywołało ogłoszenie pandemii i wprowadzenie wielu ograniczeń.

Krzysztof Jackowski także postanowił nagrać swoje hot16challenge

Chodziło mu przede wszystkim o problemy gospodarcze, które mogą nas dotknąć. Z powodu epidemii bardzo wiele osób może stracić pracę, a dochodzi do tego jeszcze strach społeczeństwa, który został wywołany przez panującą pandemię.

Zobacz również: Doda nie wytrzymała i powiedziała prawdę o Majdanie. Chodzi o film Latkowskiego

Jackowski został nominowany do hot16challenge przez zespół Kokon i postanowił nagrać własne 16 rapowych wersów. Wzbudziły one w wielu słuchaczach przerażenie, gdyż jasnowidz daje w utworze jasno do zrozumienia, że cała afera z koronawirusem i pandemia są celowo wywołane, żeby dodatkowo ograniczyć naszą wolność.

Wizjoner w tekście nawiązuje także do swoich mocy, wyjaśnia, że słyszy głosy, które pozwalają mu zrozumieć więcej niż inni, jednak nawet on nieraz błądzi, czy tym razem było podobnie?

Krzysztof Jackowski totalnie zaskakuje, jego tekst wzbudza wiele kontrowersji, między innymi dlatego, że podważa on prawdziwość zagrożenia jakie miał stworzyć koronawirus.

Trzeba jednak pamiętać, że na całym świecie zmarły miliony ludzi. A Wy co uważacie o hot16challenge Krzysztofa Jackowskiego? Zgadzacie się z jasnowidzem z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski podjął wyzwanie i nagrał hot16challenge, nagranie pojawiło się na YouTube. Jasnowidz zawarł tam parę ostrych zdań o koronawirusie
Krzysztof Jackowski podjął wyzwanie i nagrał hot16challenge, nagranie pojawiło się na YouTube. Jasnowidz zawarł tam parę ostrych zdań o koronawirusie. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

Małgorzata Rozenek już urodziła? Radek się wygadał

Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →