Ile zarabia Joanna Krupa? Wyciekły gigantyczne zarobki gwiazdy

Ogromne zarobki gwiazd jakimi mogą się pochwalić w serwisie Instagram przyprawiają o zawrót głowy, Joanna Krupa nie jest tu wyjątkiem, ile w mediach społecznościowych zarabia gwiazda Top Model?

W ostatnim rankingu najlepiej zarabiających na Instagramie gwiazd polskiego show-biznesu, jaki przygotował magazyn Gala, nie mogło oczywiście zabraknąć Joanny Krupy. Modelka jest w czołówce jeżeli chodzi o gaże za reklamowanie produktów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czytaj też: Doda nie wytrzymała i powiedziała prawdę o Majdanie. Chodzi o film Latkowskiego

W czołówce rankingu Top 50 najlepiej zarabiających gwiazd w kraju znaleźli się między innymi Ania i Robert Lewandowscy, Ewa Chodakowska, czy Wojciech Szczęsny. Jednak zaraz za nimi znajduje się jurorka Top Model i była modelka Joanna Krupa.

Ile na Instagramie zarabia Joanna Krupa?

Wychowana w Stanach Zjednoczonych Krupa przez lata zdołała zgromadzić prawie dwa miliony fanów. Którzy chętnie podglądają jej poczynania publikowane w serwisie Instagram.

Początkowo modelka bazowała na sesjach zdjęciowych w kusych strojach, które odsłaniały niemal wszystko. Jednak dopiero angaż w programie Top Model dał jej prawdziwą sławę w kraju i pozwolił zyskać dużo większe zasięgi w mediach społecznościowych.

Obecnie Joanna skupiła się na życiu rodzinnym. Niedawno na świat przyszła jej ukochana córeczka Asha, która z dnia na dzień stała się gwiazdą Instagrama. Fani są zachwyceni małą, a jej mama nie szczędzi im zdjęć ze swoją córką.

Zobacz również: Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

Jak podają media Joanna Krupa jest bardzo wysoko oceniana przez reklamodawców. Także tych z zagranicy, dlatego może liczyć na bardzo wysokie wynagrodzenie za reklamowanie produktów w mediach społecznościowych. Mowa tu o kwotach rzędu 200 tysięcy złotych.

Ogromne zarobki gwiazd jakimi mogą się pochwalić w serwisie Instagram, przyprawiają o zawrót głowy, Joanna Krupa nie jest tu wyjątkiem, ile zarabia?
Ogromne zarobki gwiazd jakimi mogą się pochwalić w serwisie Instagram, przyprawiają o zawrót głowy, Joanna Krupa nie jest tu wyjątkiem, ile zarabia? Screen/ Instagram

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

Małgorzata Rozenek już urodziła? Radek się wygadał

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →