Szok! Joanna Krupa upokorzona przez swoich fanów

Joanna Krupa wkrótce rodzi. Z tej okazji jurorka programu „Top Model” podzieliła się na portalu Instagram ze swoimi fanami nadziejami i wątpliwościami związanymi z nadchodzącym porodem. Wśród głosów wsparcia i porad dotyczących tego, jak poradzić sobie ze strachem i bólem, pojawiły się także komentarze zupełnie niezwiązane z tematem, bo część fanek zaczęła się domagać, by Joanna Krupa, która jest znana z tego, że troszczy się o zwierzęta, zabrała głos w sprawie wpadki, jaką zaliczyła ostatnio Barbara Kurdej Szatan. Przypomnijmy, gwiazda show „Taniec z gwiazdami” zaangażowała się ostatnio w kampanię reklamową szamponu firmy, która testuje swoje produkty na zwierzętach, co wywołało oburzenie internautów.

Czytaj też: Wieniawa się ośmieszyła. Internauci płaczą ze śmiechu!

Joanna Krupa zbliża się do terminu porodu, więc w tej chwili chyba koncentruje się na czymś innym niż zwierzęta. Niestety, niektórzy fani nie są w stanie tego zrozumieć i żądają od gwiazdy „Top Model”, by wypowiedziała się w sprawie tego, co ostatnio zrobiła Barbara Kurdej Szatan. Od kilku dni Instagram i inne media społecznościowe żyją informacją o tym, że faworytka konkursu „Taniec z gwiazdami” reklamuje kosmetyki testowane na zwierzętach, ale czy to powód, by zawracać tym głowę modelce w takiej chwili?

Joanna Krupa kocha zwierzęta, ale ma teraz inne sprawy na głowie

Joanna Krupa ("Top Model") kocha zwierzęta. Barbara Kurdej Szatan ("Taniec z gwiazdami") reklamuje nieetyczne komentyki. Instagram chce interwencji modelki.
fot.: Joanna Krupa, screen/ Instagram

Wiedząc, jak wielką obrończynią praw zwierząt jest Joanna Krupa, fani zwrócili się do niej, by wypowiedziała się w tej sprawie. Choć sprawa jest faktycznie istotna, to sam moment wybrali bardzo niefortunnie, bo z pewnością Joanna Krupa stara się skoncentrować teraz na sobie i zbliżającym się porodzie, a nie na tym, czy przy produkcji szamponu, który reklamuje Barbara Kurdej Szatan ucierpiały jakieś zwierzęta.

Czytaj też: Doda tak wyszła na scenę! Ludzie nie mieli dla niej litości

To zrozumiałe, że dobro zwierząt leży wielu ludziom na sercu, ale jak we wszystkich sprawach i tutaj należy zachować wyczucie. Joannie Krupie należy się spokój i odpoczynek a nie obarczanie ciężarem zła, jakie niektórzy ludzie wyrządzają naszym braciom mniejszym.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Lemieszewski usunięty z Big Brother!
Masakra na parkiecie w TZG! Tym razem Polsat przesadził
Muniek Staszczyk nie żyje?! T.Love podaje oficjalną informację
Edyta Górniak atakuje Cleo. Sprawę komentuję Donatan
Seweryn zaskoczy wszystkich! Popłyną łzy!

, , , ,