Edyta Górniak atakuje Cleo. Sprawę komentuję Donatan

Edyta Górniak, Cleo oraz Donatan, to gwiazdy polskiego show biznesu oraz osoby bardzo blisko związane z programem The Voice Kids w TVP. Niestety W ich otoczeniu w ostatnim czasie doszło do konfliktu. Pierwszy dotyczył bliskich kontaktów Górniak z Donatanem, który zakończył się niemałym skandalem obyczajowym. Z kolei niedawno Edyta Górniak popadła także w konflikt z Cleo, a powodem miała być praca w programie muzycznym The Voice Kids. Dziś do konfliktu obu Pań odniósł się Donatan, który zdecydowanie wziął stronę jednej z nich.

Edyta Górniak, Cleo i Donatan

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

Edyta Górniak to bez wątpienia ikona polskiej muzyki popularnej. Wokalistka w 1995 roku reprezentując Polskę na konkursie muzyki „Eurowizja” zajęła bardzo wysokie drugie miejsce. Warto dodać, że był to debiut naszego kraju na tej imprezie, który przeszedł od razu do historii. W owym festiwalu brali również udział Cleo i Donatan w 2014 roku, lecz zajęli dopiero czternaste miejsce. Pewien czas po tym ich drogi artystyczne się rozeszły, a producent rozpoczął współpracę z Edytą Górniak, która zarzuciła mu szereg nagannych zachowań wobec jej osoby. Ostatecznie ich współpraca zaliczyła się w 2018 roku, kiedy to Donatan przed kamerami postanowił złapać piosenkarkę za pośladek. W odpowiedzi Górniak skierowała w jego stronę soczystego liścia.

Edyta Górniak,  Cleo oraz Donatan,  to gwiazdy polskiego show biznesu oraz osoby bardzo blisko związane z programem The Voice Kids w TVP.
Edyta Górniak/ screen YouTube

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

Edyta Górniak, Cleo oraz Donatan, to gwiazdy polskiego show biznesu oraz osoby bardzo blisko związane z programem The Voice Kids w TVP. Niestety W ich otoczeniu w ostatnim czasie doszło do kolejnego konfliktu. Tym razem jego stronami są Edyta i Cleo. Powodem całej sytuacji ma być według Edyty Górniak – brak wdzięczności za załatwienie posady jurorki dla Cleo w programie The Voice Kids. Z tego powodu często piosenkarce zdarza się publikować w mediach społecznościowych docinki pod adresem Cleo. W tej sytuacji głos postanowił zabrać Donatan.

— Cleo, nie zniżaj się do dyskusji na tym poziomie… to zwykła zazdrość, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ty masz sukcesy, setki koncertów, radiowe hity, prawdziwych fanów i cała branżę po swojej stronie. A po drugiej stronie jest tylko handel dramatem i gorzką żenadą — napisał Donatan. Następnie dodał: „Nie taplaj się w tym, rób swoje i niech Twoje sukcesy będą solą w oku dla nieżyczliwych”.

POLECAMY:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →