Seweryn zaskoczy wszystkich! Popłyną łzy!

Rolnik szuka Żony już 27 października w TVP , a w najnowszym odcinku będzie ciekawie, ponieważ Seweryn podejmie decyzję, którą Diana i Marlena przyjmą bardzo emocjonalnie. Najnowsza zapowiedź 7. odcinka zapowiada się szalenie ciekawie. Ponownie oczy milionów widzów zostaną skierowane przede wszystkim na gospodarstwo Seweryna, który ponownie podejmie decyzję, która z pewnością wzbudzi ogromne emocje u widzów oraz jego kandydatek. Co nas czeka w najbliższą niedzielę w Rolnik szuka Żony?

Rolnik szuka Żony 27 października

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

Rolnik szuka Żony już 27 października w TVP , a w najnowszym odcinku będzie ciekawie, ponieważ Seweryn podejmie decyzję, którą Diana i Marlena przyjmą bardzo emocjonalnie. W ostatnim odcinku programu z gospodarstwem Seweryna pożegnała się Asia, która po otrzymaniu kilku niezbyt miłych słów od Marleny prawie się załamała. Po tej sytuacji rolnik postanowił zaprosić Asie na randkę, gdzie ostatecznie postanowił się z nią pożegnać. Teraz w gospodarstwie pozostały Diana oraz Marlena, lecz czy ten stan utrzyma się do końca najbliższego odcinka programu?

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

Rolnik szuka Żony już 27 października w TVP będzie ciekawie, ponieważ Seweryn podejmie decyzję, którą Diana i Marlena przyjmą bardzo emocjonalnie.
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Z tym może być trudno, a taki wniosek nasuwa choćby ostatni zwiastun najbliższego odcinka Rolnik szuka Żony. Dowiadujemy się z niego między innymi, że obie Panie nie będą do końca zadowolone z postawy popularnego rolnika. Diana w pewnym momencie zarzuci Sewerynowi kłamstwo, a z kolei Marlena będzie zdenerwowana do tego stopnia, że zacznie płakać. Na dodatek dotychczasowa faworytka Seweryna zarzuci mu brak jednoznacznego zdecydowania w wyborze. Czyżby za kilka dni skład mieszkańców domu Seweryna się skurczył? O tym przekonamy się w najbliższą niedzielę.

Na czym polega program Rolnik szuka Żony?

W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć towarzyszkę/towarzysza życia. Zerowym odcinku przedstawiane są sylwetki kandydatów/kandydatek, a zainteresowane panie/panowie są proszeni o przysłanie listów do wybranego rolnika. W programie dochodzi do trzech etapów selekcji kandydatek. Najczęściej już w ostatnim odcinku wiadomo, kto zdobył definitywnie serce danego rolnika.

POLECAMY:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →