Oto kim jest mama Julii Wieniawy. Szczęki opadają

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i jej mama (Marta Wieniawa): Nie ulega wątpliwości, że Julia Wieniawa (gwiazda „Rodzinka PL” i filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”) i jej rodzina przez długi czas była tematem bardzo rzadko poruszanym przez gwiazdę w mediach. Mimo wszystko niedawno Julia postanowiła zdjąć z tych tematów klauzulę tajemnicy i postanowiła przybliżyć fanom swoich rodziców. Ojciec Wieniawy jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki. Na ASP w Poznaniu zdobył natomiast wykształcenie pedagogiczne. Z kolei jej mama pełni od dawna rolę menadżera córki. Jak w takiej sytuacji układają się ich wspólne relacje?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  2. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier
  3. Chylińska przez łzy ujawniła długo skrywany sekret-ma poważnie chore dziecko?

Julia Wieniawa (gwiazda „Rodzinka PL” i filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”) i jej rodzina, to tematy, które bardzo aktywnie śledzą fani popularnej aktorki młodego pokolenia w Polsce. Dziś już nikt nie ma wątpliwości, że im większa czyjaś popularność – tym jeszcze bardziej wzrasta zainteresowanie życiem prywatnym takiej osoby. Z taką tendencją muszą się zmierzyć przede wszystkim aktorzy, którzy non stop są widoczni w wszelkiej maści mediach. Wśród nich jest przede wszystkim Julia Wieniawa, która niedawno przedstawiła wszystkim swoją mamę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

Marta Wieniawa to mama oraz również menadżerka Julki. Od samego początku to właśnie ona zajmuję się kwestiami związanymi z karierą córki. Na początku to ona dobierała dla córki menadżerów. Dziś sama się nim stała.

Julia Wieniawa i jej mama (Marta Wieniawa)

„Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę…”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– mówiła Julia Wieniawa.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Na temat współpracy z córką wypowiedziała się także Marta Wieniawa, która stwierdziła, że córka musi czasem odgradzać ich relację zawodowe od prywatnych.

„Gdy dzwonimy do siebie, Julia mówi: „Mamo, bądź też moją matką, ty ciągle tylko o pracy”. A kiedy już się spotykamy, wcale nie rozmawiamy o pracy, po prostu jesteśmy razem” 

zdradziła mama aktorki.

Pani Marta powiedziała, że jej koleżanki zazdroszczą jej dobrych relacji z córką.

„Zazdroszczą mi, że jestem z Julą tak blisko. Chętnie zapraszam je na premiery piosenek lub filmów z udziałem córki. Odmłodniałam i dobrze się z tym czuję. Mam jeszcze młodsze dzieci, 15-letnią Wikę oraz 7-letnią Kornelię i jestem na bieżąco z ich sprawami. Nadążam za trzema pokoleniami!”

– wyznała Marta Wieniawa-Narkiewicz.

Julia Wieniawa i jej mama(Marta Wieniawa):  Julia Wieniawa (gwiazda "Rodzinka PL" i filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt") i jej rodzina...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →