Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował

Julia Wieniawa wystąpiła w sesji zdjęciowej prawie nago, fotografie opublikowała na swoim profilu na portalu Instagram. Jej Chłopak, Baron, gitarzysta w zespole muzycznym Afromental, pokusił się o płomienny komentarz. Gwiazda serialu TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” rozgrzała go zdjęciami w samej bieliźnie, foto i film poniżej.

Aktorka, która swoją sławę zawdzięcza występom w kultowym serialu stacji TVP pod tytułem „Rodzinka.pl”, czyli Julia Wieniawa oczarowała fanów swoją seksowną sesją zdjęciową, którą opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki ostro przegiął! Tych słów mu nie wybaczą

Zachwytom nad jej figurą, ale i kreacją nie było końca. Julia wystąpiła w przezroczystej, czarnej bieliźnie prezentując swoje wdzięki w pełnej krasie. O Płomienny komentarz pokusił się nawet jej chłopak, gitarzysta zespołu Afromental, Baron. Napisał, że jara się nią jak pochodnia.

Wieniawa prawie nago na Instagram!

Wieniawa (Rodzinka.pl, TVP) pokazała się prawie nago, opublikowała to na portalu Instagram. Baron (Afromental) pokusił się o płomienny komentarz.
Fot.: Julia Wieniawa w bieliźnie, screen/ Instagram

Julia Wieniawa zapowiedziała, że już niedługo będzie można spodziewać się większej ilości fotek z tej seksownej sesji, w której pokazała się prawie nago. Fani nie mogą się doczekać i żywiołowo komentują jej występ.

Baron i Wieniawa przyznają, że są w oficjalnym związku już od kilku miesięcy i tworzą bardzo dobraną parę, mimo dużej różnicy wieku. Gitarzysta jest kilkanaście lat starszy, ale trzeba przyznać, że prezentują się razem wręcz idealnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Oboje są po burzliwych i nieudanych związkach, więc jak sami mówią chcą budować ten nowy na zaufaniu i szczerości, może im to wyjść tylko na dobre. Fani w całym kraju od razu uznali, że pasują do siebie idealnie. my także pragniemy życzyć im szczęścia i wytrwałości w dalszej, wspólnej drodze.

View this post on Instagram

Soon! ?

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan podjęła decyzję! Fani przeżyli chwilę grozy!
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Roxie Węgiel w wyzywającej sesji na Instagram! Co ona z sobą robi? Nie zostawili na niej suchej nitki
Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
Godlewska znowu to zrobiła! Lepiej usiądźcie. Internet bezlitosny (wideo)

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →