Wieniawa załamana. Jedna decyzja przekreśliła wszystko

Premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” odwołana, a Julia Wieniawa może czuć się z tego powodu poważnie zawiedziona, ponieważ koronawirus ponownie dał o sobie znać. Nie ulega wątpliwości, że to spory cios dla młodej aktorki, która w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy progres swojej sławy. Jak do tej pory Julia wystąpiła tylko w jednej ekranizacji kinowej. Była to produkcja Patryka Vegi pt. „Kobiety Mafii”. Po tym debiucie przyszła pora na kolejny ważny krok w jej karierze. Niestety jego prezentacja została zawieszona przez rozwój pandemii.

Julia Wieniawa to jedna z gwiazd, która wzięła udział w produkcji horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt„. Niestety publiczna prezentacja filmu została w kinach zawieszona. Powodem jest rozwijająca się w naszym kraju pandemia. Można powiedzieć, że Julia Wieniawa pośrednio na własnej skórze przekonała się, że koronawirus niesie za sobą nie tylko konsekwencje zdrowotne. Nowa data premiery filmu jest na ten moment nieznana.

Premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” odwołana

Szanowni Państwo, z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu ”W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć

– poinformowała Joanna Jakubik z NEXT FILM.

Czytaj też: Ostrzeżenie IMGW: Stan zagrożenia zdrowia i życia

W filmie oprócz Julii Wieniawy wystąpią również takie gwiazdy polskiego kina jak między innymi: Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Olaf Lubaszenko, Piotr Cyrwus oraz Mirosław Zbrojewicz. Niestety na premierę będziemy musieli jeszcze poczekać.

Premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" odwołana, a Julia Wieniawa może czuć się z tego powodu poważnie zawiedziona, ponieważ koronawirus atakuje.
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Szok! Ujawniono kulisy skandalu. Stankiewicz się należało?

Świat był w błędzie! Szokujące odkrycie dot. koronawirusa

PILNE! Rząd podjął drastyczną decyzję w związku z koronawirusem

To może Cię również zainteresować:

Lemieszewski z Big Brother nabija się z Polaków- nie do wiary co powiedział o koronawirusie

Wiceminister zdrowia zarażona koronawirusem

Koronawirus w Polsce: Najnowsze informacje. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →