Ta reakcja Wieniawy przejdzie do historii. Czasu nie cofnie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Taniec z gwiazdami: Opublikowano zdjęcia, na których załamana Julia Wieniawa płacze, jej reakcja była bardzo emocjonalna, wszystko przez koronawirus.

Czytaj też: Matka Magdy Żuk przerwała milczenie! „Magda została zamordowana”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus pokrzyżował wiele planów gwiazd, które swoje grafiki miały wypełnione po brzegi. Przez wprowadzoną kwarantannę nie mogą teraz wykonywać swojej pracy. Większość planów zdjęciowych, koncertów, eventów, a także spotkań z fanami zostało odwołanych.

Także programy telewizyjne, w których gwiazdy biorą udział zostały odwołane lub zawieszone na czas bliżej nieokreślony. Taki los spotkał też hitowy produkt stacji telewizyjnej Polsat, czyli „Taniec z Gwiazdami”. Zarząd podjął decyzję o wstrzymaniu produkcji przynajmniej do jesieni.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zarówno fani jak i uczestnicy byli tym faktem mocno zawiedzeni, jednak bezpieczeństwo w tym wypadku jest najważniejsze. Na ta wiadomość bardzo emocjonalnie zareagowała faworytka do zwycięstwa w całej serii, aktorska gwiazda młodego pokolenia, Julia Wieniawa.

Taniec z Gwiazdami: Wieniawa zareagowała bardzo emocjonalnie

View this post on Instagram

Zawieszamy @tanieczgwiazdami na tym etapie do września #tanieczgwiazdami #tzgpolsat @polsatofficial

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W momencie, gdy dowiedziała się o zawieszeniu treningów, a także odwołaniu produkcji programu wybuchła niekontrolowanym płaczem. Tak emocjonalna reakcja spowodowana była, tym jak wiele pracy kosztowały aktorkę ćwiczenia do programu. Pozwoliły one osiągnąć Julii tak wysoki poziom umiejętności na parkiecie, ale kosztem tytanicznej pracy. W tym momencie gwiazda serialu Rodzinka.pl, a także Zawsze Warto poczuła, że poszło to na marne.

Zobacz również: Czy wybory korespondencyjne są bezpieczne? Stanowcza odpowiedź

Inne gwiazdy tej serii Tańca z Gwiazdami, także były wstrząśnięte i załamane tą decyzją stacji Polsat, jednak żadna nie zareagowała tak emocjonalnie, jak Julia Wieniawa. Czyżby aktorce, aż tak bardzo zależało na zwycięstwie?

Na pocieszenie możemy dodać, że Julia nie ma czym się przejmować, program wraca do ramówki Polsat już tej jesieni. Aktorka z pewnością świetnie przygotuje się do kolejnych występów i będzie nas dalej zachwycać swoimi umiejętnościami na parkiecie. My już nie możemy się doczekać.

Taniec z gwiazdami: Opublikowano zdjęcia, na których załamana Julia Wieniawa płacze, jej reakcja była bardzo emocjonalna, wszystko przez koronawirus.
Taniec z gwiazdami: Opublikowano zdjęcia, na których załamana Julia Wieniawa płacze, jej reakcja była bardzo emocjonalna, wszystko przez koronawirus. Screen/ YouTube

Źródło: Styl

Polecamy także:

Kiedy matury i egzamin ósmoklasisty? Rzecznik zabrał głos

Woźniak-Starak opublikowała szokujące nagranie. To przeraża

Sasin nie pozostawia złudzeń: Wybory albo paraliż państwa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →