Bednarek i Baron skoczyli sobie do gardeł! Ostre słowa w programie na żywo!

Kamil Bednarek i Baron to jedni z tegorocznych jurorów The Voice of Poland w TVP. Aktualnie pomału kończą się już przesłuchania w ciemno, a w następnej kolejności zostaną przeprowadzone pojedynki. Bez wątpienia ostatnie momenty na skompletowanie drużyn chce wykorzystać każdy trener. Przy tej okazji może również dochodzić do wielu nieporozumień i napięć tak jak to miało miejsce w ostatnią sobotę.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Liszowska całkiem nago. Takiej sesji jeszcze nie było

Kamil Bednarek i Baron mają konflikt?

Kamil Bednarek to polski piosenkarz, który przede wszystkim słynie z muzyki Reggae. Z kolei Baron to członek zespołu Afromental, który obraca się w zdecydowanie poważniejszych tonach muzyki. Mimo to obaj Panowie mają podobny gust co do wybory uczestników programu. Tak też i było w ostatnią sobotę, kiedy to dwie gwiazdy wyraźnie się ze sobą starły, a powodem była rywalizacja o uczestnika The Voice of Poland. Panowie wymienili między sobą kilka słów złośliwości.

Kamil Bednarek i Baron to jedni z tegorocznych jurorów The Voice of Poland w TVP. Podczas nagrań doszło między Panami do wymiany zdań.
Kamil Bednarek i Baron to jedni z tegorocznych jurorów The Voice of Poland w TVP. Podczas nagrań doszło między Panami do wymiany zdań.

CZYTAJ TEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Jestem więcej niż pewien, że takich absztyfikantów, jak Kamil Bednarek słyszałaś w życiu wielu. Nie daj się nabrać na tanie słowa… – powiedział Baron.

Kamil Bednarek nie pozostał Baronowi dłużny:

 I mówi to Baron… Przygadał kocioł garnkowi a sam smoli – wtrącił się Kamil Bednarek, który próbował trywializować wypowiedź Barona.

Z kolei Baron odpowiedział:

Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz. Pamiętaj, nie bądź taką muchą, która leci do lepu, bo jest tanio, blisko i klejąco – zwrócił się do Bednarka i przy okazji ostrzegł uczestniczkę.

Myślicie, że to pojedynczy incydent, czy po prostu widać, że Panowie za sobą nie przepadają?

źródło: interia.pl

POLECAMY:

Doda szczerze o wierzę. Tego wielu nie wiedziało
Mandaryna szczerze o Tajner. Nie lubią się?
SZOK! Magda Gessler zdradza sekrety u Kuby Wojewódzkiego
Barbara Kurdej Szatan doznała kontuzji? To koniec?!
Magda Gessler szczerze o Big Brotherze. Oto jej faworyci

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →