Barbara Kurdej Szatan doznała kontuzji? To koniec?!

Barbara Kurdej Szatan to największa faworytka X edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Niedawno z programu odpadł mąż Kurdej Szatan,  a więc Rafał Szatan,  którego przygoda z tanecznym show trwała zaledwie dwa odcinki. Dziś pojawiają się informacje wskazujące na to, iż los męża w najbliższym czasie miałaby podzielić również Basia. Skąd taka informacja?

Barbara Kurdej Szatan to największa faworytka X edycji programu „Taniec z Gwiazdami.

Barbara Kurdej Szatan to największa faworytka X edycji programu "Taniec z Gwiazdami", którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Rafał Szatan
Barbara Kurdej Szatan to największa faworytka X edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Rafał Szatan

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji Polsat i do niedawna również TVP. Aktorka znana głównie z roli Joasi w serialu M jak Miłość tej jesieni postanowiła zaangażować się w zupełnie coś nowego. Chodzi tu przede wszystkim o program „Taniec z Gwiazdami”, którego Basia jest główną faworytką do osiągnięcia zwycięstwa. Niestety nie mamy dla fanów Barbary zbyt dobrych informacji,  lecz podkreślamy,  iż mogą to być jedynie zwykłe domysły.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Barbara Kurdej Szatan według bukmacherów jest największą faworytką do zwycięstwa w show Taniec z Gwiazdami. Niestety W sieci pojawiła się przykra informacja dla fanów Basi,  z której wynika,  że aktorka podczas treningów miała doznać kontuzji,  która wyeliminuje ją w najbliższym odcinku z walki o zwycięstwo w X edycji. Przypomnijmy,  że aktualnie stawiając na Basie 1 zł możemy otrzymać aż 40 zł w przypadku oglądnięcia popularnej aktorki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Barbara Kurdej-Szatan skręciła kostkę. Nawet jeśli zatańczy, to i tak będzie chciała odejść – czytamy na jednym z forów poświęconych zakładom sportowym.

Temat ten od razu przechwyciły największe portale w kraju. Bez wątpienia jeżeli była by to prawda,  to osoby,  które zaryzykują mogą wygrać spore pieniądze. Przypominamy jednak,  że jest nie jest to całkowicie pewna informacja. 

POLECAMY:

Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →