Doda szczerze o wierzę. Tego wielu nie wiedziało

Doda (Dorota Rabczewska) to była już wokalistka zespołu Virgin i żona znanego biznesmena (Emil Stępień), dla której wiara okazuje się być ważnym elementem dnia codziennego. W ostatnim czasie można zauważyć tendencję wskazującą na to, że coraz większa ilość popularnych osób mówi wprost o swojej wierze. Wśród nich jest między innymi kontrowersyjna Dorota Rabczewska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Doda (Dorota Rabczewska) to była już wokalistka zespołu Virgin i żona znanego biznesmena (Emil Stępień), dla której wiara okazuje się być ważnym elementem dnia codziennego.

Dorota Rabczewska, a więc popularna Doda uchodzi za artystkę dosyć kontrowersyjną, która lubi powodować liczne skandale. Wokalistka przyzwyczaiła nas przez lata do tego swoim wyglądem na scenie. Był on często bardzo mocno wyzywający i raczej ciężko by mu było przypisać cechy związane z cnotliwością. Dziś okazuje się jednak, że wokalistka stosunkowo niedawno ponownie postanowiła otworzyć się na Boga i powiedzieć o tym fakcie w pełni publicznie.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

  • Lubię raz w tygodniu na godzinę odsapnąć. Od tego całego show-biznesu, od tego całego mojego życia i w spokoju odseparować się od tego wszystkiego. Jakoś wzmocnić swój kręgosłup moralny i przypomnieć sobie, co jest w życiu najważniejsze – powiedziała piosenkarka w wywiadzie z Plejadą.
Doda (Dorota Rabczewska) to była już wokalistka zespołu Virgin i żona   biznesmena (Emil Stępień), dla której wiara jest ważnym elementem dnia codziennego.
Doda (Dorota Rabczewska) to była już wokalistka zespołu Virgin i żona biznesmena (Emil Stępień), dla której wiara jest ważnym elementem dnia codziennego.

Bez wątpienia wyznanie Dody może być dla wielu zaskoczeniem. Piosenkarka niedawno wzięła ponownie ślub, który dodatkowo wpłynął na jej wizerunek sceniczny i postrzeganie jej osoby poza występami.

POLECAMY:

Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →